עורך דין גירושין

בשעות הקשות ביותר שלכם, כאשר המסגרת המגוננת מתפרקת ואתם זקוקים לא רק לניהול משפטי של התהליך, אלא גם לאוזן קשבת ותומכת ועזרה שמקדמת את הגירושין ולא תוקעת אותם.

עו"ד אביחי דמארי, עורך דין גירושין, הוא האיש שיודע לעשות זאת בשבילכם. גירושין הם לעולם לא משהו שתרצו לעבור לבד, הן משום שהם כרוכים בעניינים רשמיים שחייבים להיות מוסכמים וחתומים כהלכה, והן משום שעליכם להימנע מביצוע שגיאות שיסבו לכם נזק. זו הסיבה שמשרד דמארי ושות' מתמחה בתיקי גירושין ומביא לתוצאות המיטביות עבורכם.

מדוע עורך דין גירושין פועל לטובתכם?

אנשים רבים חוששים לפנות לאדם זר בעניינים משפחתיים רגישים, גם כאשר מדובר באיש מקצוע. אך לעתים אין ברירה. הבלבול הגדול שנובע כתוצאה מאי ידיעת הזכויות והחובות שלכם מחייב לקיחת עורך דין גירושין, משום שהוא עושה למענכם את הדברים הבאים:

  • בודק את כל ההסכמים שנחתמו ביניכם לפני כן ומסדיר את יישומם או הכנסת שינויים בהם למקרה שחלו שינויים במצב העניינים ביניכם מאז.
  • בודק הפרות שונות של הסכמים ושל התחייבויות שיכולות לסייע לכם בהסכם הגירושין.
  • מנסח הסכם גירושין ופועל עם עורך הדין של הצד השני כדי להביא לסיום מהיר ומוצלח של הנישואין ללא סחבת.
  • מטפל בענייני משמורת על הילדים, מזונות והסדרי ראייה.
  • מטפל בענייני חלוקת רכוש, תשלומים ומזונות לפי החוק ולפי הנסיבות והתנאים. בכל מקרה טובת הלקוח עומדת לעיני עורך דין מנוסה ומומחה, והוא יעשה שתצאו במצב הכי טוב שאפשר מבלי להיות מקופחים.
  • מטפל בכל העניינים הרשמיים והביורוקרטיים שנובעים מהסכם הגירושין, כמו פתיחת תיק בבית המשפט לענייני משפחה או ברבנות, ומנהל את הדיונים, מופיע בהם בשמכם ומייעץ לכם בכל עניינן כיצד להמשיך.
  • מלווה אתכם בייעוץ צמוד והסברים על מצבכם בשקיפות מלאה.

חשיבות הליווי המשפטי בגירושין

גם אם אתם נחושים בדעתכם להבטיח שהליך הגירושין ביניכם יעבור חלק ומאופק ככל האפשר כדי לצלוח את המשבר ולהחלים ממנו, עדיין יש זכויות וחובות שאם לא תדעו אותן לא תקבלו את מה שמגיע לכם. זה אף פעם לא נעים לפרק משפחה, אבל כשעושים זאת עדיף לפחות אז לקבל ליווי מאיש מקצוע אמפתי ויעיל.

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ