עורך דין לענייני ירושה

סיפורים שמתפרסמים מדי פעם בתקשורת מבהירים לנו מדוע כדאי ומומלץ לערוך צוואה בזמן ולעשות את זה בצורה חוקית וקבילה בבית המשפט.

עורך דין לענייני ירושה אביחי דמארי ישמח לסייע לכם בעריכת צוואה חוקית שתהיה גם קבילה ותקינה מבלי לפגוע בזכויות היורשים שלכם. הבטחת הזכויות של יקיריכם וחלוקת עיזבון נכונה שלא תיתקל בערעורים משפחתיים היא האינטרס של כולם, כאשר יש נכסים וגם כאשר אין. כדי למנוע מלחמות משפחתיות וכדי להבטיח את החלוקה הצודקת שתיעשה לפי רצון המוריש כדאי לעבוד כחוק.

למה חשוב להסתייע בשירותי עורך דין לענייני ירושה?

  • עריכת צוואה חוקית בלבד – רבים חושבים שעריכת צוואה היא קלה מאוד ובית המשפט יקבל כל מסמך חתום וכתוב על ידי המנוח. אולם, כשמגיעים לפעמים ליישום הצוואה ולהוצאת צו ירושה מגלים שיש על כך מערערים ובבית המשפט מתברר לא פעם שהצוואה אינה חוקית ותקפה. כדי למנוע מצב שבו הצוואה נערכת בצורה לא קבילה משפטית, יש להיעזר בעורך דין והוא יוכל לוודא שכל שלב בה חוקי.
  • ייעוץ בניסוח הצוואה – גם מי שעורך צוואה אצל עורך דין לענייני ירושה, זקוק לייעוץ כיצד לנסח את הצוואה במחשבה שזהו המסמך האחרון שמודיע על רצונו בפני יקיריו. יש דרכים לעשות זאת מבלי לעורר התנגדות ורגשות קשים ובכל זאת להביע את הרצון המלא שלכם, בבחינת המילים האחרונות שלכם ליקיריכם.
  • הוצאת צו ירושה – הוצאת צו ירושה נוגע ליישום של חלוקת העיזבון וכרוך גם בהבנת חוקי הירושה של מדינת ישראל. זה תקף במיוחד כאשר אין צוואה ויש לקבוע את היורשים. מלאכת הבדיקה והגשת הבקשה צריכה להיעשות כדין לרשם הירושות והצוואות. ללא טפסים מתאימים ומילוי שלהם תיתקלו בקשיים בחלוקת העיזבון.
  • הוצאת צו קיום צוואה – כאשר יש צוואה, יש לוודא שהיא תקפה וחוקית ויש לנהל את ההליכים עד לאישורה בבית המשפט וקיומה.

לנהל את העיזבון בתבונה עםעורך דין לענייני ירושה

גם אם אין לנו רכוש והון רב אנחנו עדיין צריכים להביע את רצוננו במפורש, זאת כדי למנוע אי הבנות ומלחמות ירושה מרות. חשבו על כל זה, כאשר אתם מנסחים לעצמכם את רצונכם והיעזרו בעורך דין מומחה בתחום זה.

עורך דין לענייני ירושה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ