עורך דין משפחה בפתח תקווה

לא תמיד משפחה מתנהלת בדרך שרצויה לכולם ויש גם עניינים רשמיים שדורשים ליווי משפטי. אם זה לטובה או לרעה, עורך דין משפחה בפתח תקווה יוכל לדאוג לכל העניינים המשפטיים האלה בצורה המיטבית ביותר כדי לוודא שאתם תשמרו על הזכויות שלכם כחוק.

עורך דין אביחי דמארי מציע לכם את ניסיונו ואת הגישה האנושית והאמפתית שלכם שמסייעת לו להשיג תוצאות מיטביות בכל ענייני המשפחה שמגיעים להליכים משפטיים. אם כבר צריך להידרש לביורוקרטיה חוקית ומשפטית עשו זאת עם עורך דין שמבין את כל הקושי האישי אבל מציע פתרונות מעולים.

כיצד עוזר לכם עורך דין משפחה בפתח תקווה?

  • ניסוח הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים – בין אם אתם נישאים כחוק ובין אם אתם מעדיפים זוגיות שנשענת על הסכמים משפטיים, ניסוח הסכם ממון וחוזה חיים משותפים מסייע לכם להתחיל ברגל ימים את הזוגיות שלכם. כך, תימנעו מוויכוחים ומדיונים על חלוקת רכוש, כספים ונכסים, תימנעו מבעיות הנוגעות לירושה ומשמורת על הילדים ותוכלו להקל על עצמכם מראש בפתרון כל הבעיות הממוניות.
  • הליכי אימוץ – אם החלטתם לאמץ ילד עשו זאת בליווי משפטי כדי להבטיח שהאימוץ יהיה חוקי ורשמי כדי למנוע עגמת נפש ואי הבנות. אימוץ הוא מעשה משמח להרחבת המשפחה שיש לנהל כפי שהחוק דורש לנהל כדי שהכול יהיה מוסדר עד תום.
  • עריכת צוואות – אם אתם רוצים להיות בטוחים שרצונכם האחרון יקוים ערכו צוואה חוקית וקבילה משפטית, כדי למנוע מחלוקות ומריבות משפחתיות בין יורשיכם. העיזבון שלכם יכובד רק אם הצוואה שלכם תהיה חוקית לגמרי ואת זה עורך דין משפחה בפתח תקווה ישמח להסביר לכם.
  • גירושין – לא נעים לפרק מסגרת משפחתית ואת התהליך הכאוב הזה כדאי לנהל בתבונה על ידי עורך דין אמפתי שאינו מושפע רגשית ויכול לדאוג לזכויות שלכם.

עורך דין משפחה בפתח תקווה לכל סוגיות ביורוקרטיות משפטיות

לכל משפחה יש עניינים ביורוקרטיים שכדאי ללוות בעזרת עורך דין מנוסה שיכול לסייע לכם בכל עניין כזה. מלבד הכימיה האישית אתו, ודאו שעורך דין כזה גם מנוסה ובקיא בתחום כדי שתוכלו להבטיח את כל הזכויות שלכם חוקית.

עורך דין משפחה בפתח תקווה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ