תפריט סגור

אודות אביחי דמארי ושות’

אביחי דמארי ושות’ הינו משרד עורכי דין “בוטיק” ותיק המוכר בשל המצויינות שחרט על דגלו מיום היווסדו. הצוות המשפטי של המשרד מונה עורכי דין ומתמחים, והוא בעל מוניטין, קשרים מקצועיים ומסחריים בארץ ובעולם וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים משפטיים מורכבים בדיני משפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט עסקי מסחרי. צוות המשרד מעניק שירות, ליווי וייצוג החל מסכסוכים משפחתיים וכלה בליווי וייצוג אנשי עסקים חברות, תאגידים ומיזמים.

משרדנו מציע יעוץ וייצוג משפטי מקצועי פרטני או נרחב בכל תחומי דיני המשפחה וירושה וכן בתחומי המשפט האזרחי מסחרי. לקוחות המשרד מקבלים ייצוג ויעוץ משפטי בקשת רחבה של תחומי העיסוק בהם מתמחה משרדנו, תוך הבנה ומודעות המושתתת על ניסיון רב שנים לצרכי הלקוח והכרה של השוק המקומי והרוחבי הרלוונטי.

משרדנו מלווה את לקוחותיו בכל שלבי הטיפול המשפטי והייעוץ האישי והעסקי הן בפן האסטרטגי והן בפן הטקטי תוך רתימת מיטב מוחות הצוות המקצועי, לרבות מיטב המומחים המקצועיים השונים הקשורים למשרדנו בשיתופי פעולה רבי שנים והכל לשם מתן מענה מיטבי ואיכותי ללא פשרות במגוון עסקאות, מחלוקות ופתרון סכסוכים באופן ששם דגש על מקסום האינטרס של הלקוח ובראייה רוחבית של כלל צרכיו האישיים או העסקיים.

ערכים של מקצועיות ומצוינות, לצד עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, מנחים את משרדנו במתן שירות ללא דופי ללקוחותיו. משרדנו מונה עורכי דין ואנשי צוות מצטיינים, בעלי ניסיון נרחב, ידע מעמיק עם תחומי ההתמחות המשרדית, יכולת חשיבה יצירתית, וניהול תביעות וסכסוכים אשר מסייעים ללקוחות המשרד על כל סוגיהם לקדם את יעדיהם באופן המיטבי ביותר.

בין לקוחות המשרד נמנים חברות ואנשי עסקים, מהפעילים והמוכרים בקהילות העסקיות בארץ, לרבות חברות פרטיות ותעשייתיות, אנשי עסקים, בעלי עסקים, אנשים פרטיים וכן קשת נרחבת של לקוחות ומשפחות בתחום משפט המשפחה ועוד.

ללקוחות מספרים עלינו לחץ כאן!

Call Now Button