הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  בני זוג שנפרדו דרכם ואף חילקו את רכושם חזרו לגור תחת קורת גג אחת – האם קיימת חובה לערוך הסכם חדש??

  התובעת והנתבע הכירו זה את זו במקום עבודתם בשנת 1994, והיכרותם התפתחה לקשר זוגי. בראשית הקשר הזוגי, עבר הנתבע להתגורר בדירה אותה רכשה התובעת בסמוך למועד תחילת הקשר, המצויה ברחוב …. בגבעתיים (להלן: "הדירה בגבעתיים"). ביום 15.2.1995 נולד בנם של הצדדים א' וביום 12.6.1997 נולדה בתם ס' (לצדדים נולדה תינוקת נוספת, אשר למרבה הצער, נפטרה 10 ימים לאחר לידתה). לקראת הולדת הבן הבכור, שופצה הדירה בגבעתיים והורחבה. בנוסף, פרע הנתבע את יתרת חוב המשכנתא אשר רבץ על הדירה בגבעתיים. בשנת 1999 הקים הנתבע עסק בשם …. העוסק בתחום השילוט. התובעת עבדה תקופה כמנהלת חשבונות שכירה בעסקו של הנתבע.

  לפסק הדין המלא לחץ!

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם   מאמרים נוספים

   בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

   הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

   למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

   פסק דין בעניין "גניבת זרע"

   בית המשפט לענייני משפחה בירושלים בדלתיים סגורות בפני:  כבוד השופט נמרוד פלקס פסק דין 1.      בפני שלוש תביעות בין בני זוג לשעבר. הראשונה, תביעת הקטינה, באמצעות אמה, כנגד אביה למזונותיה (תמ"ש 24281/06); השנייה, תביעת האם-האישה, כנגד...

   במשך שבע שנים שילם גבר מזונות לאישה שלטענתה הרתה לו. אלא שבבדיקה שגרתית שערך התברר, שכלל אינו יכול להביא ילדים. האם האישה תחזיר לו את דמי המזונות?

   לפנינו תביעה להשבת תשלום דמי מזונות שאותם שילם התובע לנתבעת עבור בנה הקטין במשך כשבע שנים. זאת לאחר שהתברר מעל לכל ספק שהתובע אינו אביו של הקטין, ולכן התשלומים היו בטעות, ומכאן...

   קידום עורכי דין באינטרנט