הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

בני זוג שנפרדו דרכם ואף חילקו את רכושם חזרו לגור תחת קורת גג אחת – האם קיימת חובה לערוך הסכם חדש??

התובעת והנתבע הכירו זה את זו במקום עבודתם בשנת 1994, והיכרותם התפתחה לקשר זוגי. בראשית הקשר הזוגי, עבר הנתבע להתגורר בדירה אותה רכשה התובעת בסמוך למועד תחילת הקשר, המצויה ברחוב …. בגבעתיים (להלן: "הדירה בגבעתיים"). ביום 15.2.1995 נולד בנם של הצדדים א' וביום 12.6.1997 נולדה בתם ס' (לצדדים נולדה תינוקת נוספת, אשר למרבה הצער, נפטרה 10 ימים לאחר לידתה). לקראת הולדת הבן הבכור, שופצה הדירה בגבעתיים והורחבה. בנוסף, פרע הנתבע את יתרת חוב המשכנתא אשר רבץ על הדירה בגבעתיים. בשנת 1999 הקים הנתבע עסק בשם …. העוסק בתחום השילוט. התובעת עבדה תקופה כמנהלת חשבונות שכירה בעסקו של הנתבע.

לפסק הדין המלא לחץ!

הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםמאמרים נוספים

בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

גבר אשר רכש מספר דירות בזמן הנישואים ורשמן על שמו בלבד - האם האישה זכאית למחצית שוויין? ומה קבע בית המשפט?

עניינו של פסק הדין אשר בפני הוא הכרעה בתביעה שהוגדרה בכותרתה כתביעה ל"שמירת זכויות" ולסעדים נוספים אותה הגישה התובעת (להלן: "האשה"), כנגד הנתבע (להלן: "האיש"), אחיו ואמו (יכונו להלן לפי שמותיהם הפרטיים...

קידום עורכי דין באינטרנט