הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חשיבות עריכת צוואה

   אנשים רבים סבורים כי חשיבות עריכת צוואה אינה רבה. אך האמת היא כי בשעה שאין אתם עורכים את צוואתכם, הרי שבסופו של יום, בשעה שאדם נפטר ולא הותיר אחריו צוואה מפורטת ומדויקת בה יפרט את רצונו האחרון ביחס לעזבונו, הרי שכל עזבונו יחולק בין יורשיו על פי דין באמצעות צו ירושה ולא על פי בחירתו. משרד שטרית – דמארי ושות' בניהולם של עורכי הדין אביחי דמארי ועידן שיטרית יכול בהחלט להיות הכתובת הנכונה עבורכם על מנת שתוכלו לערוך את הצוואה באופן שיעניק לה נופך חוקי ומחייב.

   על חשיבות עריכת צוואה וסוגיה השונים

   חשיבות בעריכת צוואה היא רבה ביותר. היא יכולה להעניק למוריש את ההזדמנות לשלוט על רכושו גם לאחר מותו. כך יוכל להבטיח את ביטחונם הכלכלי של האנשים היקרים לו ולחלק את עזבונו באופן אותו הוא רואה לנכון. בעריכת צוואה ניתן למנוע סכסוכים משפטיים רבים ומחלוקות  בין קרובי המורשי לאחר פטירתו של המוריש על ידי כך שלמעשה צוואתו תבהיר מה הוא רצונו האחרון של הנפטר.

   קיימים 4 סוגים של צוואות אשר בעלות תוקף חוקי בישראל והן:

   חשיבות של עריכת צוואה משרד ותיק ומנוסה

   משרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות' הינו משרד "בוטיק" ותיק ומנוסה בנושאי דיני המשפחה, ירושה ומקרקעין – אשר מוכר בשל המצוינות שחרט על דגלו מיום היווסדו. במידה ואתם זקוקים לייעוץ משפטי בנושאים מורכבים בענייני המשפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט עסקי מסחרי, אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את מלוא המידע.

   זקוקים לשירותי עורך דין לענייני ירושה?

   אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל' 03-5185888

   ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    עילות גירושין

    עילות גירושין מהן ומה מקורן? כקבוע בחוק, לבית הדין הרבני קיימת סמכות ייחודית בכל הקשור לנישואין וגירושין בין בני זוג יהודים. כך, על מנת שגבר ו/או אישה אשר מעוניינים בגט יזכו לו, עליהם להוכיח...

    קידום עורכי דין באינטרנט