הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חשיבות עריכת צוואה

   אנשים רבים סבורים כי חשיבות עריכת צוואה אינה רבה. אך האמת היא כי בשעה שאין אתם עורכים את צוואתכם, הרי שבסופו של יום, בשעה שאדם נפטר ולא הותיר אחריו צוואה מפורטת ומדויקת בה יפרט את רצונו האחרון ביחס לעזבונו, הרי שכל עזבונו יחולק בין יורשיו על פי דין באמצעות צו ירושה ולא על פי בחירתו. משרד שטרית – דמארי ושות' בניהולם של עורכי הדין אביחי דמארי ועידן שיטרית יכול בהחלט להיות הכתובת הנכונה עבורכם על מנת שתוכלו לערוך את הצוואה באופן שיעניק לה נופך חוקי ומחייב.

    

   על חשיבות עריכת צוואה וסוגיה השונים

    
   חשיבות בעריכת צוואה היא רבה ביותר. היא יכולה להעניק למוריש את ההזדמנות לשלוט על רכושו גם לאחר מותו. כך יוכל להבטיח את ביטחונם הכלכלי של האנשים היקרים לו ולחלק את עזבונו באופן אותו הוא רואה לנכון. בעריכת צוואה ניתן למנוע סכסוכים משפטיים רבים ומחלוקות  בין קרובי המורשי לאחר פטירתו של המוריש על ידי כך שלמעשה צוואתו תבהיר מה הוא רצונו האחרון של הנפטר.

    

   קיימים 4 סוגים של צוואות אשר בעלות תוקף חוקי בישראל והן:
   • צוואה בכתב יד – סוג זה של צוואה צריך להיות מנוסח בכתב ידו של המוריש לכל האורך. היא צריכה לכלול גם את תאריך חתימת הצוואה ובסופה חייבת להופיע חתימתו של המוריש.
   • צוואה בפני עדים – צוואה זו תהיה מנוסחת על פי הפרטים שמוסר המוריש בפניו של עורך דין או עורך הצוואה ותהא חתומה על ידי שני עדים אשר אינם זוכים עפ"י הצוואה.
   • צוואה בפני רשות – צוואה זו ניתן להביע בעל פה או בכתב יד בפני גורמים משפטיים אשר מוגדרים כ"רשות", והם – נוטריון, שופט, רשם לענייני ירושה או חבר של בית הדין הרבני.
   • צוואת שכיב מרע – זוהי למעשה צוואה של אדם אשר נוטה למות. צוואה זו יכולה להיות מתועדת בעל פה בנוכחות שני עדים בשעה שאדם נמצא על ערש דווי או נמצא בנסיבות אשר מצדיקות זאת אל מול פני המוות. על העדים יהיה להעלות את הצוואה המלאה על הכתב בצירוף תאריך ניסוחה והנסיבות אשר מצדיקות את מתן התוקף החוקי לצוואה.

    

   חשיבות של עריכת צוואה משרד ותיק ומנוסה

    

   משרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות' הינו משרד "בוטיק" ותיק ומנוסה בנושאי דיני המשפחה, ירושה ומקרקעין – אשר מוכר בשל המצוינות שחרט על דגלו מיום היווסדו. במידה ואתם זקוקים לייעוץ משפטי בנושאים מורכבים בענייני המשפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט עסקי מסחרי, אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את מלוא המידע.
   זקוקים לשירותי עורך דין לענייני ירושה?
   אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום עם עו"ד אביחי דמארי בטל' 03-5185888
   ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    הסכם ממון

    הסכם ממון מהו? הסכם ממון נועד לשם העלאת על הכתב הסכמות רכושיות בין בני זוג ואשר הושגו, הן בטרם הנישואין ואף במהלכם. בהסכם זה, ניתן להסכים מראש על דרך חלוקת הרכוש בין צדדים במקרה...

    עורך דין משפחה

    משפחה היא אחד התאים האנושיים המורכבים והרגישים ביותר. דווקא בשל קרבת הדם והעצמה הרגשית הטבעית המובנית ביסוד התא הזה, עלולים גם סדקים קטנים להתרחב לכלל שבר גדול.אי-יישור הדורים עלול לגרום סכסוכים מרים.על...

    התרת נישואין מהי?

    כידוע, בני זוג שנישאו עפ"י הדין האישי החל עליהם יכולים להתגרש זה מזו רק עפ"י הדין האישי החל עליהם לדוגמא – בני זוג יהודים אשר נישאו זה לזו כדת משה וישראל יכולים...

    קידום עורכי דין באינטרנט