הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   טיפים חשובים לנפגעי תאונות דרכים

   במקרה בו הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אתם זכאים לפיצוי עבור נזקי גוף ונזקים אחרים שנגרמו בגין התאונה. חשוב לשים לב שהשאלה היא לא האם מגיע לכם פיצוי, אלא מהו סכום הפיצוי לו הנכם זכאים. על מנת לממש את מלוא יש כמה פעולות שעליכם לעשות, ופעולות שחשוב להימנע מהן.

   חשוב להיזהר מהצעות פיצוי של חברת הביטוח לסילוק מהיר. ברגע שהבעתם הסכמה לסכום פיצוי אותו הציעה חברת הביטוח אין דרך חזרה, ואתם עלולים שלא לקבל את מלוא הפיצוי המגיע לכם וכך זכויותיכם יפגעו. לכן מרגע ההחלטה לתבוע את המגיע לכם כדאי לקבל ייעוץ מעורך דין המתמחה בליווי נפגעי תאונות דרכים.

   מה חשוב לצורך הגשת התביעה ומיצוי זכויותיכם?

   כל מסמך רפואי וכל טיפול אשר נאלצתם לקבל בעקבות תאונת הדרכים שווה עבורכם כסף לתיק הביטוחי. לכן, חשוב ביותר לדווח לרופא המטפל אודות כל הפגיעות שלכם, כמה שיותר סמוך למועד התאונה והקפידו לטפל בעצמכם תוך שמירת כל המסמכים הרפואיים והקבלות.

   אישור משטרה – בהזדמנות הראשונה גשו לתחנת המשטרה הקרובה למקום מגוריכם ודווחו אודות תאונת הדרכים. רצוי לפנות לתחנת המשטרה כשיש בידכם את כל פרטי התאונה ביניהם: תאריך ושעה, מיקום התאונה, מספרי פוליסת ביטוח של המעורבים בתאונה ופרטי הרכבים.

   כדאי לדעת!

   גם פגיעות בזמן כניסה ויציאה מרכב וכן טיפולי דרך ברכב, הוכרו בפסיקה כתאונות דרכים המזכות בפיצוי.

   תאונת דרכים שארעה בזמן עבודה לרבות בדרך לעבודה או חזור ממנה מהווה תאונת עבודה בנוסף להיותה תאונת דרכים, ולכן, תביעה מסוג זה תתנהל גם מול חברת הביטוח וגם מול המוסד לביטוח לאומי.

   במהלך התביעה ניתן לדרוש את כל ההוצאות שהוצאתם בגין אותה תאונה לדוגמא: הפסדי שכר עתידיים, עזרת צד ג', הוצאות עבור נסיעות וטיפולים, אובדן ימי מחלה/ חופשה וכיוצ"ב.

   במקרה שנפגעתם בתאונת דרכים ואינכם יודעים את מי לתבוע כי אין לכם ביטוח ו/או מדובר בפגע וברח, ניתן לתבוע את חברת הביטוח קרנית.

   זכרו! הפיצוי בגין התאונה אינו תלוי במי אשם בתאונה! כל נפגע ו/או מעורב בתאונה זכאי לפיצוי מלא מחברת הביטוח.

   תקופת התיישנות לנפגעי תאונות דרכים הינה 7 שנים ולכן אם אתם בתחילת הדרך יש מספיק זמן לאסוף את מלוא המסמכים הרפואיים לצורך בניית התיק הביטוחי.

   יחד עם זאת שימו לב! אם עברתם תאונת דרכים ואתם מצויים סמוך לתקופת ההתיישנות פנו באופן מידי לעורך דין לצורך הגשת התביעה על מנת שלא תאבדו את זכויותיכם.

   פנו לצוות משרדינו לצורך קבלת ייעוץ משפטי והנחיות לאיסוף המסמכים.

   טל: 03-5185888   פקס: 03-5285888

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    שאלות תשובות לנפגעי תאונת דרכים

    עברתם תאונת דרכים ? לפניכם שאלות נפוצות בהן אנו נתקלים מידי יום מלקוחות שנפגעו או היו מעורבים בתאונת דרכים. שאלה: הייתי מעורב בתאונת דרכים אבל לא נפגעתי באופן משמעותי. האם מגיע לי פיצוי? תשובה: חד...

    קידום עורכי דין באינטרנט