מידע נוסף על ייפוי כח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא למעשה מסמך אשר יכול להעניק לאדם את האפשרות לתכנן את עתידו וחייו עוד בשלב בו הוא בעל היכולת לקבל את ההחלטות בנוגע לחייו ביניהן לבצע פעולות ביחס לענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים. ייפוי כוח זה מעניק לאדם את היכולת לשלוט על חייו ולוודא כי רצונו יתבצע גם בשעה שהוא לא יוכל לדאוג לכך בכוחות עצמו.

חשיבותו של ייפוי כח מתמשך

כל אחד מאתנו היה רוצה להיות אחראי על גורלו כאן ועכשיו וגם בעתיד הקרוב והרחוק. חתימה על ייפוי כח מתמשך מאפשרת לאדם לקבל את השליטה על גורלו עוד בשלב בו הוא יכול לבצע את החלטותיו בדעה צלולה ומיושבת. זו אולי מחשבה שלא נעימה במיוחד, אך כל אחד מאתנו עלול ביום מן הימים לאבד את צלילותו או להגיע למצב בו הוא לא יכול לבצע או לקבל החלטות הרות גורל בנוגע לעתידו.

הסדר מיוחד זה מאפשר לאדם להחזיר לעצמו את יכולת השליטה על גורלו וזאת במקום למנות את קרוביו כאפוטרופוסים על גופו ורכושו. ייפוי כח זה מאפשר לאדם למנות מיופה מטעמו, כאשר זה יהיה אחראי על טיפולו לכשיופעל יפוי הכח. במסמך ניתן לתאר באופן קונקרטי את הדרך בה אדם מעוניין שיטופלו ענייניו ואילו מן מגבלות יוטלו על טיפול זה. לרבות האם הוא מעוניין כי יעבירו אותו לטיפול במוסד מסוים, או אילו טיפולים רפואיים הוא מסכים לקבל בעתיד. מטרת המגבלות הללו היא לשמור על כבודו של הממנה גם בשעה שהוא לא יהיה מסוגל לעשות זאת בכוחות עצמו.

שטרית ייפוי כח מתמשך – דמארי ושות’ – הצוות המשפטי שישמור עליכם

הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות’ מונה עורכי דין ומתמחים, והוא בעל מוניטין, קשרים מקצועיים ומסחריים בארץ ובעולם וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים משפטיים מורכבים בדיני משפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט עסקי מסחרי. עורכי הדין אביחי דמארי ועידן שיטרית הינם בעלי הסמכה ממשרד המשפטים לצורך עריכת ייפוי כח מתמשך.

משרדנו ישמח לעמוד לשרותכם ולסייע בניסוח של ייפוי כח מתמשך בשעה שאתם זקוקים לו. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל פרטים נוספים אודות השירותים השונים אותם משרדנו יכול להציע לכם.

לקבלת מידע אודות יפוי כח מתמשך השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חזרה לדף הבית לחץ כאן!

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ