עורך דין בפתח תקווה 

יש רגעים בחיינו שבהם עדיף תמיד לקבל ייעוץ וליווי משפטי כדי לוודא שאנחנו עושים את מה שנכון וחוקי מבלי לקפח את זכויותינו. יש רגעים שבהם אנחנו חייבים לדעת אם קנינו דירה בלי בעיות או שאנחנו זקוקים לליווי בענייני משפחה. עורך דין בפתח תקווה כמו אביחי דמארי עומד לרשותכם בכל עניין, ומשמש עורך דין בתחומים שונים לשביעות רצון הלקוחות. את הליווי והייעוץ המשפטי הוא מעניק ללקוחות רבים בשלבי החיים השונים שלהם בכל עניין שבו הם זקוקים לייעוץ ולהכוונה, או להסדרת עניינים משפטיים.

באילו נושאים עורך דין בפתח תקווה ממשרד שטרית דמארי ושות’ יכול לסייע לכם?

  • עריכת הסכמי ממון וחיים משותפים – גם אם נדמה לנו שלא נעים לדבר על ענייני רכוש וכספים כשאנחנו מאוהבים, זהו בדיוק הרגע שבו מסדירים הכל חוקית ומשפטית. בשלב שבו אנחנו מלאים רצון טוב ורואים את טובת השיתופיות והזוגיות לנגד עינינו אנחנו יכולים להגיע להסכמים שיהיו קבילים משפטית רק אם ניעזר בשירותיו של עורך דין בפתח תקווה כמו אביחי דמארי. השילוב של ידע משפטי יחד עם ניסיון ואמפתיה יעשו את ההבדל.
  • גירושין – להבדיל, כאשר מפרקים מסגרת יש לעשות זאת בדרך הנכונה ביותר מבלי לגרום למלחמות מיותרות, ובמקרה הזה גם כדי למנוע כאב ומצוקה נוספים מבני זוג והילדים המשותפים. יש לנהל את ההליכים החוקיים לשביעות רצונכם וכדי להבטיח שלא תקופחו למרות הרצון לעשות זאת בצורה רגועה ומכובדת.
  • עסקאות נדל”ן – אנחנו כבר יודעים שעסקאות נדל”ן הן הדרך להשקיע כספים ליום סגריר ולקראת הפנסיה. זו הסיבה שכדי להבטיח את הסכומים ואת הכספים האלה עלינו להיעזר בעורך דין שמכיר את התחום על בוריו. יש לנסח חוזים חוקיים ולבדוק את כל הניירת והבירוקרטיה המוכרת כדי להבטיח את הזכויות שלכם ולעשות את זה נכון.

היעזרו בעורך דין כשחיוני לעשות הכל כמו שצריך

גם אם לא תמיד נעים להגיע למצב שבו נזקקים לעזרה משפטית העולם שלנו מתנהל בצורה רשמית בכל זאת, ולכן עדיף לעשות זאת בדרך הכי חוקית ומסודרת שאפשר. זאת, כדי להבטיח את הזכויות שלכם ולוודא שלא השמטתם שום דבר חיוני בהתנהלות שלכם עם אנשים אחרים ועם הרשויות.

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ