הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

עורך דין לענייני גירושין בפתח תקווה

בשעות המשבר המשפחתי שלכם, אתם רוצים שיעמוד לצדכם עורך דין גירושין בפתח תקווה שיהיה אמפתי אבל גם אסרטיבי וישמור על הזכויות שלכם.

את המלאכה הרגישה והחשובה יבצע עבורכם עורך דין אביחי דמארי. התוצאות המיטביות שהוא משיג ללקוחותיו מדברות בעד עצמן. אתם תמצאו את עצמכם מנוהלים בכל שלב של התהליך על ידי עורך דין שבקיא בחוק על כל סעיפיו ויבטיח לכם לנהל את המשבר בצורה הטובה ביותר לכם. כך תוכלו להבטיח שכל זכויותיכם יישמרו לשביעות רצונכם.

מה עושה עבורכם עורך דין גירושין בפתח תקווה?

ניהול גירושין מחייב עורך דין גירושין מקצועי בפתח תקווה

גם אם הגירושין שלכם מתנהלים בצורה מסודרת ומאופקת, עדיין יש צורך להבטיח את הזכויות שלכם בכל היבט. ניהול הגירושין על ידי עורכי דין שמתמחים בכך ומקפידים לשמור על הליך מכובד ומכבד הוא האינטרס הראשון במעלה כשמפרקים משפחה ורוצים למנוע כמה שיותר כאב. זקוקים לעורך דין לענייני משפחה? אל תהססו (!)

צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למידע נוסף לחץ כאן!

הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםמאמרים נוספים

בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

עורך דין לענייני ירושה

סיפורים רבים שמתפרסמים מדי פעם בתקשורת ובעיתונות הכתובה מבהירים לנו פעם אחר פעם מדוע כדאי ומומלץ לערוך צוואה אשר בה נפרט את רצוננו האחרון ואת שיעשה בעיזבוננו לאחר אריכות ימנו ושנותינו. עורך דין...

עורך דין הסכם ממון

חוק יחסי ממון בין בני זוג, תשל"ג - 1973 למעשה מגדיר את היחסים הרכושיים אשר יחולו על זוגות אשר נישאו לאחר שנת 1974. החוק למעשה מגדיר, בין היתר, את אופן חלוקת הרכוש...

קידום עורכי דין באינטרנט