עורך דין לענייני גירושין בפתח תקווה

בשעות המשבר המשפחתי שלכם, אתם רוצים שיעמוד לצדכם עורך דין גירושין בפתח תקווה שיהיה אמפתי אבל גם אסרטיבי וישמור על הזכויות שלכם.

את המלאכה הרגישה והחשובה יבצע עבורכם עורך דין אביחי דמארי. התוצאות המיטביות שהוא משיג ללקוחותיו מדברות בעד עצמן. אתם תמצאו את עצמכם מנוהלים בכל שלב של התהליך על ידי עורך דין שבקיא בחוק על כל סעיפיו ויבטיח לכם לנהל את המשבר בצורה הטובה ביותר לכם. כך תוכלו להבטיח שכל זכויותיכם יישמרו לשביעות רצונכם.

מה עושה עבורכם עורך דין גירושין בפתח תקווה?

  • ניסוח הסכם גירושין – ניסוח הסכם גירושים הוא השלב שבו יש לדון עם הצד השני על כל מה שנחוץ לכם ואינכם מוכנים לוותר עליו, אבל תוך כדי ניהול נבון ורגיש לנוכח המצב. הסכם הגירושין יכלול את כל החובות והזכויות שלכם בהתאם למצב ולרצון שלכם לנהל את המשפחה בעתיד.
  • פתיחת תיק גירושין – בין אם זה בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, לפתיחת תיק גירושים בכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות ויש הליכים שחובה לבצע עם ייעוץ משפטי. זה חוסך מכם המון זמן והסתבכות בנהלים, וזה מבטיח לכם את ניהול התיק בצורה תקינה.
  • ניהול משא ומתן עם הצד השני – יש לפעמים חוסר הסכמות שגורמות לעיכובים ולמשיכת הסגירה של ההליך במתן גט. משא ומתן שיניב לכם תוצאות רצויות הוא בדיוק המומחיות של עורך דין גירושין בפתח תקווה, שיוכל להבטיח לכם את שמירת כל הזכויות שלכם בהליכי הגירושין.
  • ניהול דיונים על משמורת וזכויות ביקור והסדרי ראייה – כאשר יש ילדים משותפים אתם צריכים להיות זהירים ורגישים אף יותר ולנהל את הגירושין כשטובתם לנגד עיניכם. זהו ההליך שמנהל עורך דין גירושין כך שתוכלו להמשיך בקשר עם הילדים.

ניהול גירושין מחייב עורך דין גירושין מקצועי בפתח תקווה

גם אם הגירושין שלכם מתנהלים בצורה מסודרת ומאופקת, עדיין יש צורך להבטיח את הזכויות שלכם בכל היבט. ניהול הגירושין על ידי עורכי דין שמתמחים בכך ומקפידים לשמור על הליך מכובד ומכבד הוא האינטרס הראשון במעלה כשמפרקים משפחה ורוצים למנוע כמה שיותר כאב. זקוקים לעורך דין לענייני משפחה? אל תהססו (!)

צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למידע נוסף לחץ כאן!

עורך דין גירושין בפתח תקווה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ