עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

ישנם לא מעט רגעים בחיינו בהם אנו עומדים בפני קבלת החלטה קריטית וגורלית ברכישת מקרקעין אשר תשפיע על חיינו בצורה מהותית ביותר. ברגעים אלו עלינו לקבל החלטה מושכלת, נכונה ומיטבית עבורנו ועבור הנוגעים בדבר. מיותר לציין, כי במצבים אלו עלינו לבחון את מכלול ההיבטים אשר קשורים במישרין או עקיפין לנושא העומד בפנינו ובמקרים רבים ישנן השלכות משפטיות או חוקיות בנושא בו אנו עומדים בפני קבלת החלטה.

בדיוק ברגעים אלו עלינו לצאת מהמסגרת ולבחון את מלוא ההשפעות או ההשלכות ביחס להחלטה הנדונה, דבר אשר גורר קושי רב ולעיתים מעל יכולת ההבנה המשפטית שלנו ובפרט כאשר מדובר במקרקעין. לשם כך רצוי ואף מומלץ לקבל ייעוץ וליווי משפטי על ידי עורך דין בפתח תקווה על מנת שנוכל לוודא כי ההחלטות שקיבלנו נכונות וחוקיות, כמו גם ההשלכות של החלטותינו.

צוות משרדינו עומד לרשותכם בכל עניין או ליווי בעל השלכות משפטיות כפי שעושה במשך שנים לשביעות רצונם של לקוחות רבים. את הליווי והייעוץ המשפטי אנו מעניקים ללקוחות רבים בשלבי החיים השונים ובכל עניין בו הם זקוקים לייעוץ ולהכוונה, או להסדרת עניינים משפטיים.

באילו נושאים עורך דין בפתח תקווה יכול לסייע לכם?

  • עריכת הסכמי ממון וחיים משותפים – גם אם נדמה לנו שלא נעים לדבר על ענייני רכוש וכספים כשאנחנו מאוהבים, זהו בדיוק הרגע שבו מסדירים הכל חוקית ומשפטית. בשלב שבו אנחנו מלאים רצון טוב ורואים את טובת השיתופיות והזוגיות לנגד עינינו, אנחנו יכולים להגיע להסכמים שיהיו קבילים משפטית רק אם ניעזר בשירותיו של עורך דין בפתח תקווה כמו אביחי דמארי. השילוב של ידע משפטי יחד עם ניסיון ואמפתיה יעשו את ההבדל.
  • גירושין – להבדיל, כאשר מפרקים מסגרת יש לעשות זאת בדרך הנכונה ביותר מבלי לגרום למלחמות מיותרות ובמקרה הזה גם כדי למנוע כאב ומצוקה נוספים מבני זוג והילדים המשותפים. יש לנהל את ההליכים החוקיים לשביעות רצונכם וכדי להבטיח שלא תקופחו למרות הרצון לעשות זאת בצורה רגועה ומכובדת.
  • עסקאות נדל”ן – אנחנו כבר יודעים שעסקאות נדל”ן הן הדרך להשקיע כספים ליום סגריר ולקראת הפנסיה. זו הסיבה שכדי להבטיח את הסכומים ואת הכספים האלה עלינו להיעזר בעורך דין שמכיר את התחום על בוריו. יש לנסח חוזים חוקיים ולבדוק את כל הניירת והביורוקרטיה המוכרת כדי להבטיח את הזכויות שלכם ולעשות את זה נכון.

היעזרו בעורך דין מקרקעין בפתח תקווה כשחיוני לעשות הכל כמו שצריך

גם אם לא תמיד נעים להגיע למצב שבו נזקקים לעזרה משפטית, העולם שלנו מתנהל בצורה רשמית בכל זאת ולכן עדיף לעשות זאת בדרך הכי חוקית ומסודרת שאפשר. זאת, כדי להבטיח את הזכויות שלכם ולוודא שלא השמטתם שום דבר חיוני בהתנהלות שלכם עם אנשים אחרים ועם הרשויות.

לכל שאלה או הבהרה ניתן לפנות למשרדינו זקוקים לעורך דין לענייני מקרקעין? אל תהססו (!)

צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

למידע נוסף בנושא מקרקעין לחץ כאן!

לדף הבית לחץ כאן! עורך דין מקרקעין בפתח תקווה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ