עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה

כשם שישנן התמחויות שונות בענייני הרפואה כך קיימות התמחויות שונות בעולם המשפט. כשם שבעת בה שברנו יד או רגל אנו נפנה לרופא אורתופד ולא לרופא שיניים כך גם בעניינים משפטיים לדוגמא: חלילה נקלענו לתאונת דרכים הרי שנפנה לעורך דין העוסק בתביעות נזיקיות ובעת בה אנו נתקלים במשבר משפחתי כגון מחלוקות ביחס לירושה, גירושין, ענייני ילדים וחלוקת רכוש ועוד נושאים רבים ברי כי יש לפנות לעורך דין משפחה המתמחה בתחום דיני המשפחה וירושה.

עורך דין משפחה בפתח תקווה יוכל לדאוג לכל העניינים המשפטיים הנובעים מהתא המשפחתי בצורה המיטבית ביותר כדי לוודא שזכויותיכם לא תפגענה ותפעלו בהתאם לחוק ולדין.

צוות משרדינו מציע לכם את ניסיונו הרב בתחום דיני המשפחה והירושה ואת הגישה האנושית והאמפתית המסייעת לנו להשיג עבורכם תוצאות מיטביות בכל ענייני המשפחה במטרה להימנע מהליכים משפטיים ארוכים הצורכים משאבים נפשיים וממוניים כאחד.

כיצד יסייע לכם עורך דין משפחה בפתח תקווה?

  • ניסוח הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים – בין אם אתם נישאים כחוק ובין אם אתם מעדיפים זוגיות שנשענת על הסכמים משפטיים, ניסוח הסכם ממון וחוזה חיים משותפים מסייע לכם להתחיל ברגל ימין את הזוגיות שלכם. כך, תימנעו מוויכוחים ומדיונים על חלוקת רכוש, כספים ונכסים ולמעשה תדעו איך אתם יוצאים מהקשר הזוגי כשם שנכנסתם אליו.
  • עריכת צוואות – אם אתם רוצים להיות בטוחים שרצונכם האחרון יקוים ערכו צוואה חוקית וקבילה משפטית, כדי למנוע מחלוקות ומריבות משפחתיות בין יורשיכם ככל אריכות ימיכם ושנותיכם. צוואתכם והוראותיכם תכובדנה רק אם הצוואה שלכם תהיה ברורה, חוקית ואופרטיבית ובכך עורך דין משפחה בפתח תקווה מתמחה.
  • גירושין והתרת נישואין – כידוע, תחום הגירושין כולל בחובו עניינים רבים ביניהם סידור הגט או התרת הנישואין, ענייני משמורת ילדים, מזונות ילדים, פירוק שיתוף בין בני הזוג, תביעות לכתובה ועוד נושאים רבים. מיותר לציין, כי הליך פירוק התא המשפחתי הינו הליך קשה רגשית, נפשית ואף כלכלית ותהליך כאוב זה כדאי לנהל בתבונה ובהבנה כי רק עורך דין משפחה אמפתי ואשר מבין את הרגישות בנושאים אלו יכול לדאוג ולשמור על זכויותיכם במינימום נזקים והשפעות ההליך. וככלל זכרו (!) לעיתים טוב הישג משפחתי על הישג משפטי (!)

עורך דין משפחה בפתח תקווה לכל הסוגיות המשפחתיות

כל משפחה נאלצת בטווח השנים לשירותיו של עורך דין משפחה. יצוין, כי בפרט בענייני משפחה רצוי ואף כדי לשכור שירותיו של עורך דין משפחה אשר מנוסה ובקיא בתחום דיני המשפחה והירושה בישראל על מנת שזכויותינו תשמרנה והטיפול ייעשה בצורה אדיבה, אנושית וסובלנית אשר נדרשת ביתר שאת מעורך דין משפחה בפתח תקווה.

זקוקים לעורך דין לענייני משפחה? אל תהססו (!)

צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למידע נוסף לחץ כאן!

עורך דין משפחה בפתח תקווה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ