הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

עורכי דין מקרקעין

בכל עסקת מקרקעין הכוללת מכירה, רכישה או השכרה של נכס נדלנ"י כלשהו מחייבת הכרה של חוקים, תקנות והוראות רבות על מנת לצלוח את העסקה בהתאם לציפיות כך שללא ליווי צמוד של עורכי דין מקרקעין קיים סיכון שמא לא תצלחו את העסקה בשלום וללא נזקים.

צוות משרד עורכי הדין שיטרית דמארי מציעים לכם את השירותים המקצועיים והטובים בניהול עניינים משפטיים אלה כדי להבטיח לכם שתהליך המכירה או הרכישה שלכם יהיה בהתאם לחוק תוך שמירה על רכושכם. כידוע כל עסקת מקרקעין מחייבת עריכת הסכמים, מסמכים ודיווחים לרשויות השונות ולכן באם בכוונתכם למכור או לרכוש נכס מקרקעין פנו אלינו ואנו נעשה ככל יכולתינו לצלוח את תהליך הרכישה או המכירה שלכם.

במה מטפלים עורכי דין מקרקעין?

שמרו על זכויותיכם כבעלי נכסים

לפני שאתם עושים את העסקה הגדולה בחייכם, בין אם מדובר בדירה למגורים או קרקע להשקעה, יש לבדוק את כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בכך, כדי לוודא שהנכס שלכם אכן יהיה שלכם ועל שמכם (!)

זקוקים לשירותי עורך דין למקרקעין?

אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חזרה לדף הבית לחץ כאן!

הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםמאמרים נוספים

בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

איזון משאבים

איזון משאבים מהו? בני זוג אשר נישאו לאחר שנת 1974, ואשר לא ערכו ביניהם הסכם ממון המגדיר את יחסי הממון ביניהם יראום כמי שהסכימו להסדר איזון המשאבים הקבוע בחוק יחסי ממון בין בני...

הסכם ממון - מידע נוסף

הסכם ממון הינו הסכם שנועד לאפשר לבני זוג להסדיר ביניהם את ענייני הרכוש במקרה בו החליטו על פירוד. על בני זוג שנישאו לאחר יום 01.01.1974, ובמידה ולא חתמו על הסכם ממון ביניהם,...

קידום עורכי דין באינטרנט