עורכי דין מקרקעין

בכל עסקת מקרקעין הכוללת מכירה, רכישה או השכרה של נכס נדלנ”י כלשהו מחייבת הכרה של חוקים, תקנות והוראות רבות על מנת לצלוח את העסקה בהתאם לציפיות כך שללא ליווי צמוד של עורכי דין מקרקעין קיים סיכון שמא לא תצלחו את העסקה בשלום וללא נזקים.

צוות משרד עורכי הדין שיטרית דמארי מציעים לכם את השירותים המקצועיים והטובים בניהול עניינים משפטיים אלה כדי להבטיח לכם שתהליך המכירה או הרכישה שלכם יהיה בהתאם לחוק תוך שמירה על רכושכם. כידוע כל עסקת מקרקעין מחייבת עריכת הסכמים, מסמכים ודיווחים לרשויות השונות ולכן באם בכוונתכם למכור או לרכוש נכס מקרקעין פנו אלינו ואנו נעשה ככל יכולתינו לצלוח את תהליך הרכישה או המכירה שלכם.

במה מטפלים עורכי דין מקרקעין?

  • בדיקות מצב הנכס מבחינה רישומית – מרבית נכסי המקרקעין בישראל מתנהלים ורשומים בפנקסי רישום של המדינה או גופים מטעמה. גופים אלו מוכרים כלשכת רישום מקרקעין (טאבו) מנהל מקרקעי ישראל (רמ”י) וחברות משכנות נוספות כגון עמידר, עמיגור משה”ב וכיוצ”ב. מבלי לקבל מסמך רשמי המעיד על מצבו הרשמי של הנכס וכן רישום הבעלות עליו אתם עלולים לעשות עסקה עם אנשים שאינם בעלי הזכויות בנכס ובמצבים חמורים אף מתחזים.
  • בדיקת מעמד הנכס והקרקע – אם הובטחו לכם זכויות עתידיות כלשהן להפשרה לבנייה על קרקע חקלאית, לדוגמה, יש לבדוק שזה אכן ודאי ואפשרי שכן ידוע לכל מצבים בהם נמכרו אדמות חקלאית עם הבטחות להפשרה קרובה ובפועל אדמות אלו לא הופשרו לבניה ונותרתם עם אדמה חקלאית שלא ענתה על הציפיות. בדיוק למצבים כגון אלו נדרשים עורכי דין מקרקעין על מנת לבחון היתכנות הפשרות ו/או מעמדן של קרקעות אלו.
  • עריכת החוזה וההסכם בין הצדדים – כאשר אתם נכנסים להתחייבות כל כך משמעותית וייתכן אף המשמעותית בחייכם, כל מסמך או חוזה או נספח חייב להיות מנוסח משפטית בצורה הטובה והמדויקת ביותר. על עורכי הדין מקרקעין לדאוג ולוודא כי כל תנאי המכירה או הרכישה אופרטיביים ומיטביים עבור הלקוח.
  • טיפול בענייני תשלומי התמורה  – עורכי דין מקרקעין מלווים את הלקוח בכל מהלך העסקה ובמקרים רבים אף תשלומי התמורה בגין המקרקעין נדרשים לעבור בין הצדדים באמצעות עורכי הדין למקרקעין אשר במקרים רבים נדרשים לפתוח חשבונות נאמנות עבור לקוחותיהם ובמטרה לשמור על כספם וזכויותיהם במקרקעין. מיותר לציין, כי מטרת העברת הכספים באמצעות עורכי הדין למקרקעין היא לשמור על זכויות הצדדים לעסקה ולשחרר את הכספים בהתאם להתקדמות העסקה ותנאי הסכם המכירה או הרכישה.

שמרו על זכויותיכם כבעלי נכסים

לפני שאתם עושים את העסקה הגדולה בחייכם, בין אם מדובר בדירה למגורים או קרקע להשקעה, יש לבדוק את כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בכך, כדי לוודא שהנכס שלכם אכן יהיה שלכם ועל שמכם (!)

זקוקים לשירותי עורך דין למקרקעין?

אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

חזרה לדף הבית לחץ כאן!

עורכי דין מקרקעין ממשרד שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ