הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   עריכת צוואה

   כסף וממון רב עלולים לשגע את בני האדם כאמור "כסף יעוור עיני חכמים", לבלבל את דעתם ולהטריפה.

   כסף עלול להעיב על יחסים, להעכירם ואף לגרום לקרע בהם. כסף עלול להיות מקור לסכסוך חריף ומר, אשר עשוי לעיתים להסתיים רק בבית משפט. אחת הדרכים המומלצות לגריעת סיבה לסכסוך בנושא כספי היא – עריכת צוואה כדבעי.

   מדוע חשוב לערוך צוואה?

   על פי חוק הירושה, כל אדם רשאי לקבוע, מרצון ובדעה צלולה, מי יירש את רכושו בכלל ואת כספו בפרט. תוקפה של צוואה חתומה כדין גובר על חוק הירושה התקני, היבש, שבו, בהעדר צוואה, מחצית הירושה שייכת לבן/בת הזוג בעוד מחציתה שייכת לילדים.

   עריכת צוואה חשובה בעיקר כאשר המוריש רוצה, מטעמים ומסיבות אישיות, לשנות את אופן החלוקה הקבוע בחוק הירושה, ולהעדיף מי מהיורשים על זולתו.

   צוואה מסודרת וערוכה כדין עשויה למנוע סכסוכים מרים בין בני משפחה.

   ירושה מסדירה את סוגיית הרכוש. היא מאפשרת טיפול מהיר וענייני בירושה. היא עשויה למנוע ספקות ומחלוקות. חשוב לציין, כי לא אחת מי מהיורשים החשים עצמם מקופחים בצוואה, עשויים לערער על תקפותה.

   לעריכה מוקפדת ושקולה של הצוואה, שבה מוסדרת הירושה ואופן חלוקתה, עשויה להיות השפעה מכרעת על נכונותם של בני המשפחה לקבל אותה ככתבה וכלשונה ולקיימה ללא ערעור והליכים משפטיים מיותרים.

   ייעוץ, הכוונה ומעורבות בעריכת צוואה

   מוכרים המקרים שבהם מנוצלים המצווים על ידי הקרובים להם, לרבות מי מבני המשפחה, המנצלים אתה חולשת המצווים, את העדר צלילות דעתם, חוסר הבנתם ואת משמעות חתימתם. זה קורה, לא אחת, כאשר מי מהילדים משכנע את אביו או את אמו לחתום על מסמך לפיו הם מורישים כביכול את כל רכושם לילדי המשכנע ו/או לאדם אחר בהשפעת הילד. הם עושים זאת כאשר מצבם אינו מאפשר להם להבין את משמעות המסמך שעליו הם חותמים או מתשישות נפש.

   על מנת לערוך צוואה באופן נכון ומסודר רצוי ומומלץ לפנות לקבל מידע, ייעוץ והנחיה מעורך דין המתמחה בתחום המשפחה והירושה. לשירותכם, משרד עורכי דין אשר לבקשתכם יעמיד לרשותכם אנשי מקצוע המתמחים בתחום עריכת צוואות וניסוחן.

   על מנת למנוע אי – הבנות וכדי לא להניח יסוד למחלוקות העלולות להחריף לכדי סכסוכים מרים, רצוי לכל אדם בכלל ולמי שהם בעלי רכוש וממון רבים בפרט לערוך צוואה כתובה כדבעי.

   נשמח לסייע לכם לערוך צוואה כחוק וכדין עד 120!

   זקוקים לשירותי עורך דין לענייני משפחה?

   אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   למידע אודות צו ירושה לחץ כאן!

   לחזרה לדף הבית לחץ כאן!

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    שת"פ לעורכי דין בלבד

    לציבור עורכי דין בלבד (!) משרד עורכי הדין שטרית דמארי ושות’, פונה לקהל ציבור עורכי הדין בהצעה לשיתופי פעולה הדדיים. כידוע, לעיתים קרובות, אנו – ציבור עורכי הדין מקבלים פניות בסוגיות משפטיות, תיקים ו/או...

    צו ירושה

    צו ירושה מהו?? צו ירושה משמעותו הצהרה על זכויות היורשים החוקיים עפ"י דין, זהות היורשים וחלקם בעזבון. צו הירושה הינו צו משפטי אשר ניתן ע"י הרשם לענייני ירושה ו/או ע"י בית הדין הרבני עת...

    קידום עורכי דין באינטרנט