הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   עו"ד צו ירושה צו קיום צוואה ומה ההבדל ביניהם?

   עו"ד צו ירושה וצו קיום צוואה

   כאשר בן משפחתכם נפטר ולאחר שמתמודדים עם האובדן עולות שאלות רבות ביחס למצב החדש ביניהן: האם הותיר אחריו המנוח רכוש? האם אתם זכאים לרשת את רכושו? לא יודעים מה עושים או איך ממשים את הרכוש ?

   רבים מתמודדים עם השאלות הנ"ל ופשוט אינם יודעים לאן לפנות או מהיכן מתחילים.

   ערכנו עבורכם מאמר קצר אשר ינחה אתכם כיצד לפעול.

   כאשר אדם נפטר מן העולם ומותיר אחריו רכוש וזכויות, יורשיו זכאים לרשת את רכושו.

   כאשר הנפטר הותיר אחריו צוואה הרי שבצוואה מפורט רצונו האחרון ומי הם יורשיו ומה מנת חלקו של כל יורש.

   כאשר הנפטר לא הותיר אחריו צוואה הרי שיורשיו יהיו עפ"י דין כלומר, עפ"י סדר היורשים הקבועים בחוק הירושה.

   בבקשה למתן צו לקיום הצוואה או למתן צו ירושה ניתן לפנות לרשם הירושה או לבית דין דתי אשר מעניקים תוקף שיפוטי לצוואה לצורך קיומה או קובעים מי הם יורשי הנפטר עפ"י דין וזאת לאחר שהמסמכים נבדקו בקפידה ע"י עו"ד צו ירושה צו קיום צוואה.

   רבים סבורים כי המדובר בבקשה פורמאלית ופשוטה אך במקרים רבים לא כך הדבר, ויש לתמוך את הבקשה במסמכים וראיות נוספות אשר מקשים על התהליך ומאריכים את הזמן עד לקבלת הצו המיוחל, אם בכלל.

   לאחר הגשת הבקשה לצו קיום צוואה או למתן צו ירושה, ובמקרים רבים, נציגי רשם הירושה או בית הדין הדתי דורשים מסמכים וראיות נוספות לצורך בירור הבקשה ומתן החלטה – מתן צו או דחיית הבקשה.

   הלכה למעשה המדובר בהליך מעין משפטי כאשר אדם מן היישוב אשר איננו בקיא בנבכי ההליך יכול לסבכו ובמקרים חריגים אף לפגוע בזכויותיו.

   ולכן, אין כל ספק כי פניה לעורך דין העוסק בתחום תהא הדרך היעילה, המהירה והנכונה ביותר עבורכם לטפל בסוגיות הנ"ל תוך שמירה על זכויותיכם ובפרק הזמן הקצר ביותר !

   עורך דין אביחי דמארי ממשרד עורכי הדין שטרית דמארי ושות' – מנהל תחום דיני המשפחה וירושה במשרד, בקיא היטב בנבכי ההליך, הזכויות המגיעות ומהי הדרך הנכונה, היעילה והמהירה ביותר לקבלת הצו המיוחל !

   צרו קשר עם עורך דין אביחי דמארי אשר ילווה אתכם בהליך ביעילות, מקצועיות ומהירות!

   זקוקים לשירותי עורך דין לענייני ירושה?

   לעורך דין ונוטריון אביחי דמארי, ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

   עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

   ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות אלינו לשירותי עורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888

   ובמקרים דחופים בטל: 053-7551900

   אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל’ 03-5185888  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    עורך דין ירושות | עורך דין צוואות

    עורך דין ירושה עורך דין צוואות

    בן משפחתכם נפטר? זכיתם בירושה? אתם סבורים שמגיע לכם חלק מירושה? מחזיקים צוואה של קרוב שנפטר? לא ברור לכם מה עליכם לעשות?

    עורך דין דיני ירושה אביחי דמארי יעשה לכם סדר (!)

    צו ירושה מהו?

    לאחר שפניתם לעורך דין לענייני ירושה וזה פעל להוצאת צו ירושה הרי שיש להבין משמעותו. אם כן, צו ירושה משמעותו הצהרה על זכויות היורשים החוקיים עפ”י חוק הירושה כלומר, זהות היורשים וחלקם בעזבון.

    צו ירושה הינו צו משפטי אשר ניתן ע”י הרשם לענייני ירושה או ע”י בית הדין הרבני לאחר שעורך דין לענייני ירושה פנה בבקשה למתן צו ירושה עת בה לא השאיר/ה המנוח/ה צוואה המפרטת את חלוקת עזבונו.

    צו הירושה מעניק למעשה אסמכתא משפטית להעברת מלוא הזכויות מכל מין וסוג שהוא שהיו בבעלות המוריש/ה, ע”ש היורשים החוקים כדוגמא: כספים, זכויות סוציאליות, זכויות המופקדות בידי צדדים שלישיים נכסי מקרקעין ועוד.

    מבקש צו הירושה אינו מחויב להציג או לאתר את נכסי המנוח/ה על מנת להגיש את הבקשה לצו ירושה שכן, צו הירושה ייעודו הוא להצהיר על זהות היורשים החוקיים ועל חלקם בעזבון.

    בקשה לצו ירושה ניתן להגיש לאחד משני גופים – הרשם לענייני ירושה או בית הדין הרבני.

    רבים אינם מבחינים בין סוגי הצווים כלומר, מתי יש לבקש צו ירושה ומתי יש לבקש צו קיום צוואה.

    ובכן, ההבחנה היא די פשוטה, עת בה המנוח לא השאיר אחריו כל צוואה או הוראה המפרטת את רצונו, בדבר מה ייעשה ברכושו שיותיר לאחר פטירתו אזי, על היורש להגיש בקשה לצו ירושה עפ”י דין באמצעות עורך דין צו ירושה.

    לעומת זאת, עת בה המנוח השאיר אחריו צוואה ו/או הוראה המפרטת את רצונו, בדבר מה ייעשה ברכושו לאחר פטירתו אזי, על הנהנה מהצוואה ו/או כל אדם המעוניין בקיום הצוואה להגיש בקשה לצו קיום צוואה בסיוע של עורך דין צו קיום צוואה.

    יודגש, כי ניתן להגיש בקשות אלו הן לרשם לענייני ירושה והן לבית הדין הרבני.

    לעורך דין אביחי דמארי, ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

    עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

    ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות אלינו לשירותי עורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888

    ובמקרים דחופים בטל: 053-7551900

    עורך דין ירושה עורך דין צוואות

    צו ירושה

    צו ירושה מהו?? צו ירושה משמעותו הצהרה על זכויות היורשים החוקיים עפ"י דין, זהות היורשים וחלקם בעזבון. צו הירושה הינו צו משפטי אשר ניתן ע"י הרשם לענייני ירושה ו/או ע"י בית הדין הרבני עת...

    עריכת צוואה

    עורך דין עריכת צוואה בסכסוכי ירושה רבים הגורם העיקרי למחלוקות בין היורשים הוא כסף. כסף  עלול לשגע את בני האדם כאמור "כסף יעוור עיני חכמים", לבלבל את דעתם ולהטריפה. כסף עלול להעיב על יחסים המשפחתיים,...

    עו"ד צוואות וירושות

    עורך דין עריכת צוואה חוק הירושה מאפשר לכל אדם לבחור את יורשיו, כלומר, להחליט מי יירש את הרכוש שיותיר אחריו לאחר פטירתו. אולם, לא אחת, מתבצעות טעויות מהותיות בעריכת צוואה, אשר מסכנות את...

    קידום עורכי דין באינטרנט