תפריט סגור

עו"ד צו ירושה צו קיום צוואה ומה ההבדל ביניהם?

עו"ד צו ירושה וצו קיום צוואה

כאשר בן משפחתכם נפטר ולאחר שמתמודדים עם האובדן עולות שאלות רבות ביחס למצב החדש ביניהן: האם הותיר אחריו המנוח רכוש? האם אתם זכאים לרשת את רכושו? לא יודעים מה עושים או איך ממשים את הרכוש ?

רבים מתמודדים עם השאלות הנ"ל ופשוט אינם יודעים לאן לפנות או מהיכן מתחילים.

ערכנו עבורכם מאמר קצר אשר ינחה אתכם כיצד לפעול.

כאשר אדם נפטר מן העולם ומותיר אחריו רכוש וזכויות, יורשיו זכאים לרשת את רכושו.

כאשר הנפטר הותיר אחריו צוואה הרי שבצוואה מפורט רצונו האחרון ומי הם יורשיו ומה מנת חלקו של כל יורש.

כאשר הנפטר לא הותיר אחריו צוואה הרי שיורשיו יהיו עפ"י דין כלומר, עפ"י סדר היורשים הקבועים בחוק הירושה.

בבקשה למתן צו לקיום הצוואה או למתן צו ירושה ניתן לפנות לרשם הירושה או לבית דין דתי אשר מעניקים תוקף שיפוטי לצוואה לצורך קיומה או קובעים מי הם יורשי הנפטר עפ"י דין וזאת לאחר שהמסמכים נבדקו בקפידה ע"י עו"ד צו ירושה צו קיום צוואה.

רבים סבורים כי המדובר בבקשה פורמאלית ופשוטה אך במקרים רבים לא כך הדבר, ויש לתמוך את הבקשה במסמכים וראיות נוספות אשר מקשים על התהליך ומאריכים את הזמן עד לקבלת הצו המיוחל, אם בכלל.

לאחר הגשת הבקשה לצו קיום צוואה או למתן צו ירושה, ובמקרים רבים, נציגי רשם הירושה או בית הדין הדתי דורשים מסמכים וראיות נוספות לצורך בירור הבקשה ומתן החלטה – מתן צו או דחיית הבקשה.

הלכה למעשה המדובר בהליך מעין משפטי כאשר אדם מן היישוב אשר איננו בקיא בנבכי ההליך יכול לסבכו ובמקרים חריגים אף לפגוע בזכויותיו.

ולכן, אין כל ספק כי פניה לעורך דין העוסק בתחום תהא הדרך היעילה, המהירה והנכונה ביותר עבורכם לטפל בסוגיות הנ"ל תוך שמירה על זכויותיכם ובפרק הזמן הקצר ביותר !

עורך דין אביחי דמארי – מנהל תחום דיני המשפחה וירושה במשרד, בקיא היטב בנבכי ההליך, הזכויות המגיעות ומהי הדרך הנכונה, היעילה והמהירה ביותר לקבלת הצו המיוחל !

צרו קשר עם עורך דין אביחי דמארי אשר ילווה אתכם בהליך ביעילות, מקצועיות ומהירות!

זקוקים לשירותי עורך דין לענייני ירושה?

לעורך דין ונוטריון אביחי דמארי, ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות אלינו לשירותי עורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888

ובמקרים דחופים בטל: 053-7551900

אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל’ 03-5185888  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button