הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   גישור בגירושין

   גישור בגירושין הוא ללא ספק הצעד הנכון ביותר בו אתם יכולים לנקוט בשעה שאתם עומדים בפני גירושין ופירוק התא המשפחתי. בעוד המערכה בבית המשפט תמיד יכולה להיות אופציה, הרי שהמאבקים היקרים והמעייפים הללו עלולים להימשך זמן רב ולגבות כוחות נפשיים ומשאבים רבים שלא לצורך.
    
   משרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות' עוסק בנושאים משפטיים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה, מקרקעין ואזרחי. צוות המשרד מעניק שירות, ליווי וייצוג משפטי מקצועי לכל לקוחותיו.

    

   מה בעצם כולל תהליך גישור גירושין

   תהליך גישור בגירושין יכול בהחלט להיות הדרך היעילה והנעימה ביותר להתנהלות בשעה שאתם מבינים כי מערכת היחסים בינכם תמה וכעת אתם נעים אל עבר סיום תקופת הנישואין והקשר הזוגי.
   • מפגש הגישור הראשוני יהיה זה שיקבע גם את משך התהליך עצמו לאחר פגישה של שני בני הזוג עם עורך הדין המוסמך בגישור. כך ניתן יהיה להבין את מורכבות המצב ולהחליט אילו נושאים ידונו בהמשך.
   • זכרו כי מטרתו של תהליך זה היא להגיע להסכמה משותפת של שני בני הזוג בנוגע למגוון נושאים בתהליך של משא ומתן והידברות. זאת תוך כדי הגעה להסכמה של שני הצדדים מבלי שכל אחד מהם ירגיש כי נאלץ לוותר על הדברים שחשובים לו.
   • הצלחת התהליך תחסוך לכם את המאבק המשפטי שלאחר הגירושין ואשר מיותר ברוב המקרים, וכך אף תוכלו אפילו להישאר ביחסים ידידותיים על אף שדרככם נפרדות.
   • מגשר מוסמך בכלל ובהסמכה של משפחה בפרט, יעבור אתכם את התהליך יחד באווירה טיפולית נעימה ובאמצעות שיח פתוח.

    

   גישור גירושין בעזרת אנשי מקצוע

    
   גישור גירושין הוא הדרך היעילה ביותר להגיע לפתרון מהיר ופשוט אשר יהיה מקובל על שני הצדדים תוך חיסכון בעלויות כספיות משמעותיות במהלך הדרך ושמירה על יחסים תקינים גם לאחר הגירושין, לטובת הילדים המשותפים, במידה וישנם.
    
   עו"ד אביחי דמארי בסיוע צוות משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית במהלך ההליך הלא פשוט הזה.
    
   צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר עבורכם.

   תוכן עניינים

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    נישואים אזרחיים מהם?

    בני זוג ישראלים יהודיים ו/או מוסלמים ו/או נוצרים אשר חפצים להינשא בישראל, מחויבים להינשא עפ"י הדין האישי החל עליהם. לדוגמא - בני זוג יהודיים יכולים להינשא בישראל אך ורק דרך הרבנות כלומר עפ"י...

    ידועים בציבור

    ידועים בציבור מהם?? זה מכבר הגדירה הפסיקה מהם ידועים בציבור - "זוג אשר חי חיי משפחה במשק-בית משותף, אשר אינם נשואים זל"ז, והמופיעים בציבור כבעל ואישה". כך, הלכה למעשה ידועים בציבור הינם בני זוג המנהלים...

    התרת נישואין מהי?

    כידוע, בני זוג שנישאו עפ"י הדין האישי החל עליהם יכולים להתגרש זה מזו רק עפ"י הדין האישי החל עליהם לדוגמא – בני זוג יהודים אשר נישאו זה לזו כדת משה וישראל יכולים...

    קידום עורכי דין באינטרנט