הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   גישור בגירושין

   גישור בגירושין הוא ללא ספק הצעד הנכון ביותר בו אתם יכולים לנקוט בשעה שאתם עומדים בפני גירושין ופירוק התא המשפחתי. בעוד המערכה בבית המשפט תמיד יכולה להיות אופציה, הרי שהמאבקים היקרים והמעייפים הללו עלולים להימשך זמן רב ולגבות כוחות נפשיים ומשאבים רבים שלא לצורך. משרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות' עוסק בנושאים משפטיים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה, מקרקעין ואזרחי. צוות המשרד מעניק שירות, ליווי וייצוג משפטי מקצועי לכל לקוחותיו.

   מה בעצם כולל תהליך גישור גירושין

   תהליך גישור בגירושין יכול בהחלט להיות הדרך היעילה והנעימה ביותר להתנהלות בשעה שאתם מבינים כי מערכת היחסים בינכם תמה וכעת אתם נעים אל עבר סיום תקופת הנישואין והקשר הזוגי.

   גישור גירושין בעזרת אנשי מקצוע

   גישור גירושין הוא הדרך היעילה ביותר להגיע לפתרון מהיר ופשוט אשר יהיה מקובל על שני הצדדים תוך חיסכון בעלויות כספיות משמעותיות במהלך הדרך ושמירה על יחסים תקינים גם לאחר הגירושין, לטובת הילדים המשותפים, במידה וישנם. משרד שטרית – דמארי ושות' בניהולם של עורכי הדין אביחי דמארי ועידן שיטרית הינו משרד עורכי דין "בוטיק" ותיק המוכר בשל המצוינות שחרט על דגלו מיום היווסדו. משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית במהלך ההליך הלא פשוט הזה. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר בתחום.

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    מידע לגבי יפוי כח מתמשך

    יפוי כח מתמשך מהו? יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לאדם לתכנן את עתידו וחייו בשלב בו הוא בעל מסוגלות ויכולת לקבל החלטות ולבצע פעולות ביחס לענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים. במסגרת יפוי כח...

    צו ירושה

    צו ירושה מהו?? צו ירושה משמעותו הצהרה על זכויות היורשים החוקיים עפ"י דין, זהות היורשים וחלקם בעזבון. צו הירושה הינו צו משפטי אשר ניתן ע"י הרשם לענייני ירושה ו/או ע"י בית הדין הרבני עת...

    קידום עורכי דין באינטרנט