תפריט סגור

גישור בגירושין

גישור בגירושין הוא ללא ספק הצעד הנכון ביותר בו אתם יכולים לנקוט בשעה שאתם עומדים בפני גירושין ופירוק התא המשפחתי. בעוד המערכה בבית המשפט תמיד יכולה להיות אופציה, הרי שהמאבקים היקרים והמעייפים הללו עלולים להימשך זמן רב ולגבות כוחות נפשיים ומשאבים רבים שלא לצורך.
 
משרד עורכי הדין אביחי – דמארי ושות' עוסק בנושאים משפטיים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה, מקרקעין ואזרחי. צוות המשרד מעניק שירות, ליווי וייצוג משפטי מקצועי לכל לקוחותיו.

 

מה בעצם כולל תהליך גישור גירושין

תהליך גישור בגירושין יכול בהחלט להיות הדרך היעילה והנעימה ביותר להתנהלות בשעה שאתם מבינים כי מערכת היחסים בינכם תמה וכעת אתם נעים אל עבר סיום תקופת הנישואין והקשר הזוגי.
  • מפגש הגישור הראשוני יהיה זה שיקבע גם את משך התהליך עצמו לאחר פגישה של שני בני הזוג עם עורך הדין המוסמך בגישור. כך ניתן יהיה להבין את מורכבות המצב ולהחליט אילו נושאים ידונו בהמשך.
  • זכרו כי מטרתו של תהליך זה היא להגיע להסכמה משותפת של שני בני הזוג בנוגע למגוון נושאים בתהליך של משא ומתן והידברות. זאת תוך כדי הגעה להסכמה של שני הצדדים מבלי שכל אחד מהם ירגיש כי נאלץ לוותר על הדברים שחשובים לו.
  • הצלחת התהליך תחסוך לכם את המאבק המשפטי שלאחר הגירושין ואשר מיותר ברוב המקרים, וכך אף תוכלו אפילו להישאר ביחסים ידידותיים על אף שדרככם נפרדות.
  • מגשר מוסמך בכלל ובהסמכה של משפחה בפרט, יעבור אתכם את התהליך יחד באווירה טיפולית נעימה ובאמצעות שיח פתוח.

 

גישור גירושין בעזרת אנשי מקצוע

 
גישור גירושין הוא הדרך היעילה ביותר להגיע לפתרון מהיר ופשוט אשר יהיה מקובל על שני הצדדים תוך חיסכון בעלויות כספיות משמעותיות במהלך הדרך ושמירה על יחסים תקינים גם לאחר הגירושין, לטובת הילדים המשותפים, במידה וישנם.
 
עו"ד אביחי דמארי בסיוע צוות משרדנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל דרך אפשרית במהלך ההליך הלא פשוט הזה.
 
צרו קשר עוד היום על מנת לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר עבורכם.

תוכן עניינים

Call Now Button