הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

חשיבות הסכם ממון

חשיבות הסכם ממון הינה רבה ועל כן אנו יכולים לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים בעריכת הסכם ממון על מנת להבטיח את עתידם מכל צרה או סכסוך שלא יבואו. גם בשעה שאנו מאוהבים ומתכוננים ליום החתונה המרגש שלנו, הרי שישנה חשיבות רבה להבטחת עתידנו. אולי זה יכול להיראות לא רומנטי במיוחד ואולי לא ממש נעים, אך האמת היא שרצוי ואף כדי לערוך הסכם ממון כדי להגן ולשמור על עצמנו ועל הרכוש שלנו שצברנו בעל רב.

על חשיבות הסכם ממון בעולם של היום

חשיבות הסכם ממון נובעת מן המהות שלו. הסכם הממון נועד למעשה להסדיר את כל ההיבטים הכלכליים והרכושיים של בני הזוג ואת היקף מסגרת השיתוף ביניהם, אם בכלל. כך ניתן יהיה לקבוע מראש איזה רכוש ייחשב כמשותף ואיזה רכוש ייחשב כפרטי לאחד מבני הזוג. חשוב ביותר, כי הסכם הממון יכלול כמה שיותר תרחישים אופציונליים אל מול מנגנוני הסדרה על מנת להכין אתכם לחיים שיהיו לאחר סיום תקופת הנישואין.

חוק יחסי הממון בין בני הזוג אמנם מציע אפשרות להסדר כלכלי, אך כזה שאומר כי לאחר הפרידה, כלל הרכוש המשותף יחולק שווה בשווה בין בני הזוג. זאת מלבד זכויות שמקורן לפני הנישואין, שהתקבלו בירושה או במתנה במהלך הנישואין או ביחס לכספים שהתקבלו בגין נזקי גוף. החלוקה השוויונית אולי נראית הוגנת במבט ראשון, אך במציאות עלול להיווצר מצב בו אחד מבני הזוג יכול לטעון לחלק גדול יותר ממחצית הרכוש בטענות שונות, דבר אשר עלול להיגרר לסכסוך משפטי ארוך ומעייף לשני הצדדים במערכה.

חשיבות הסכם ממון נעזרים בעורך דין מקצועי לדיני משפחה

על מנת להיות בטוחים כי הסכם הממון שלכם אכן עומד לצדכם ויוכל להגן עליכם במידה והנישואין יסתיימו, הרי שאתם זקוקים לשירותיו של משרד שטרית – דמארי ושות' בניהולם של עורכי הדין אביחי דמארי ועידן שיטרית. זכרו כי הסכם ממון אשר נערך על ידי עורך דין הסכם ממון מומחה יהיה בעל תוקף חוקי ויאפשר לכם לנסח אותו באופן שישמור על כל זכויותיכם מבלי לפספס פרט. משרדנו בעל מוניטין מכובד, קשרים מקצועיים ומסחריים בארץ ובעולם ובעל ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים משפטיים מורכבים בדיני משפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט עסקי מסחרי.

עדין מתלבטים? צרו קשר עם משרדנו עוד היום לשם קבלת ייעוץ ראשוני.

הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםמאמרים נוספים

בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

נישואים אזרחיים מהם?

בני זוג ישראלים יהודיים ו/או מוסלמים ו/או נוצרים אשר חפצים להינשא בישראל, מחויבים להינשא עפ"י הדין האישי החל עליהם. לדוגמא - בני זוג יהודיים יכולים להינשא בישראל אך ורק דרך הרבנות כלומר עפ"י...

עורך דין תכנון ובניה

כידוע בשנים האחרונות חלה האצה בבניית דירות מגורים, משרדים ושטחי מסחר ברחבי הארץ. האצה גבוה עוד יותר קיימת בבניית דירות למגורים וזאת לאור משבר הדיור הקיים בשנים האחרונות. על אף ניסיונות הממשלה...

ידועים בציבור

ידועים בציבור מהם?? זה מכבר הגדירה הפסיקה מהם ידועים בציבור - "זוג אשר חי חיי משפחה במשק-בית משותף, אשר אינם נשואים זל"ז, והמופיעים בציבור כבעל ואישה". כך, הלכה למעשה ידועים בציבור הינם בני זוג המנהלים...

קידום עורכי דין באינטרנט