תפריט סגור

חשיבות הסכם ממון

חשיבות הסכם ממון הינה רבה ועל כן אנו יכולים לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים בעריכת הסכם ממון על מנת להבטיח את עתידם מכל צרה או סכסוך שלא יבואו. גם בשעה שאנו מאוהבים ומתכוננים ליום החתונה המרגש שלנו, הרי שישנה חשיבות רבה להבטחת עתידנו. אולי זה יכול להיראות לא רומנטי במיוחד ואולי לא ממש נעים, אך האמת היא שרצוי ואף כדי לערוך הסכם ממון כדי להגן ולשמור על עצמנו ועל הרכוש שלנו שצברנו בעל רב.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות - השאירו פרטים

על חשיבות הסכם ממון בעולם של היום

חשיבות הסכם ממון נובעת מן המהות שלו.

הסכם הממון נועד למעשה להסדיר את כל ההיבטים הכלכליים והרכושיים של בני הזוג ואת היקף מסגרת השיתוף ביניהם, אם בכלל.

כך ניתן יהיה לקבוע מראש איזה רכוש ייחשב כמשותף ואיזה רכוש ייחשב כפרטי לאחד מבני הזוג.

חשוב ביותר, כי הסכם הממון יכלול כמה שיותר תרחישים אופציונליים אל מול מנגנוני הסדרה על מנת להכין אתכם לחיים שיהיו לאחר סיום תקופת הנישואין.

 

חוק יחסי הממון בין בני הזוג אמנם מציע אפשרות להסדר כלכלי, אך כזה שאומר כי לאחר הפרידה, כלל הרכוש המשותף יחולק שווה בשווה בין בני הזוג.

זאת מלבד זכויות שמקורן לפני הנישואין, שהתקבלו בירושה או במתנה במהלך הנישואין או ביחס לכספים שהתקבלו בגין נזקי גוף.

החלוקה השוויונית אולי נראית הוגנת במבט ראשון, אך במציאות עלול להיווצר מצב בו אחד מבני הזוג יכול לטעון לחלק גדול יותר ממחצית הרכוש בטענות שונות, דבר אשר עלול להיגרר לסכסוך משפטי ארוך ומעייף לשני הצדדים במערכה.

 

חשיבות הסכם ממון נעזרים בעורך דין מקצועי לדיני משפחה

על מנת להיות בטוחים כי הסכם הממון שלכם אכן עומד לצדכם ויוכל להגן עליכם במידה והנישואין יסתיימו, הרי שאתם זקוקים לשירותיו של עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי.

זכרו כי הסכם ממון אשר נערך על ידי עורך דין הסכם ממון מומחה יהיה בעל תוקף חוקי ויאפשר לכם לנסח אותו באופן שישמור על כל זכויותיכם מבלי לפספס פרט.

משרדנו בעל מוניטין מכובד, קשרים מקצועיים ומסחריים בארץ ובעולם ובעל ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של נושאים משפטיים מורכבים בדיני משפחה, ירושה, מקרקעין.

 

עדין מתלבטים? צרו קשר עם משרדנו עוד היום לשם קבלת ייעוץ ראשוני.

לעורך דין אביחי דמארי, ניסיון רב בייצוג צדדים בהליכי גירושין והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה הנכם מוזמנים להשאיר פניה באתר או לפנות לעורך דין אביחי דמארי בטל 03-5185888 ולמענה מהיר בטל: 053-7551900

Call Now Button