הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   כמה עולה גישור גירושין?

   כעורך דין העוסק בדיני משפחה וירושה מזה שנים רבות אחת השאלות הנפוצות והנשאלות ביותר ע"י בני זוג המבקשים לסיים את קשר הנישואין היא "כמה עולה גישור גירושין?".

   אבהיר כבר עתה, כי משפחה היא אחד התאים המורכבים והרגישים הקיימים בענפי המשפט השונים. לכל משפחה את נסיבותיה האישיות, מוצאה, תרבותה וסגנון חייה.

   עלות הליך הגישור גירושין מאד תלויה בהיקף השעות אשר יידרשו לבני הזוג לצורך הגעה להסכמות כוללות כמו גם הנושאים אשר דורשים הסדרה. ככל והמחלוקות בין בני הזוג רבות יותר, סביר להניח כי שעות הגישור אשר תושקענה בבני הזוג תהיינה רבות יותר.

   כמו כן, במקרים בהם ישנן הסכמות רוחביות של בני הזוג, אמנם הדבר מבורך, אך תלוי בהיקף הנושאים הדרושים הסדרה במסגרת הליך גישור הגירושין ובהסכם הגירושין.

   הנושא החשוב ביותר ואשר מסייע לבני הזוג לחסוך בהוצאות ומשאבים בגין הליך הגישור גירושין הוא מחויבותם המוחלטת של בני הזוג לסיים את קשר הנישואין במסגרת הליך גישור גירושין אשר במקרים רבים דורש אורח רוח, גמישות, ויתור ופשרות והכל במטרה לייעל את ההליך ולמנוע המשך התכתשות על נושאים שהם ברי גישור או לכל הפחות אינם מצדיקים פניה לערכאות המשפטיות.

   הליך הגישור גירושין כולל פגישות משותפות לבני הזוג ולעיתים אף מתקיימות פגישות נפרדות על מנת להרחיב בנושאים אשר דרושים למי מבני הזוג במטרה שמלוא התמונה והמשמעות תהא מונחת בפניו וכך יוכל לקבל החלטה בגמירות דעת ובהבנה מלאה של מצבו המשפטי והמשפחתי.

   בניגוד להתכתשויות בבתי המשפט בהן מחפשים הצדדים הישג משפטי כזה או אחר, בגישור גירושין ההישג הוא משפחתי ולא משפטי (!)

   הדרך "הקלה" היא פניה לערכאות על מנת שאלה ייקבלו החלטות אך הדרך הנכונה והקשה יותר היא הצלחה לסיים את קשר הנישואין בהדברות ובשיח מכובד – הוא ההישג המשפחתי (!)

   אז אם גם אתם החלטתם לסיים את קשר הנישואין עשו זאת בדרך ראויה (!)

   מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

   אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 עם עורך דין גירושין בפתח תקווה.

   ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    הסכם גירושין בהסכמה

    המטרה של הסכם גירושין בהסכמה הינה להסדיר באופן מוסכם והדדי את מלוא המחלוקות והנושאים הדרושים הסדרה - במסגרת פירוק התא המשפחתי והכל באמצעות הסכם גירושין. הליך גירושין בהסכמה נועד לקבוע ולהסדיר את הליך פירוק התא...

    הליך גישור גירושין

    הדרך הנכונה והבריאה ביותר להקל על הקשיים הטמונים בהליך הגירושין היא בניסיון אמיתי למצוא פתרונות שיהיו ישימים, אופרטיבים ונכונים עבורכם ועבור היקרים לך מכל הם - ילדיכם. הליך גישור גירושין במשרדנו, מאפשר לכם...

    תיק גירושין

    אסטרטגיה נכונה: כידוע, החיים הם דינאמיים ואין אדם יודע את אשר יוליד יום, ישנם מצבים בהם אנו צופים מאבק עיקש ולעיתים נדמה שהפתרון בר השגה ודרוש מאמץ קטן לסיום המחלוקת. ואולם, במצבים רבים...

    קידום עורכי דין באינטרנט