תפריט סגור

כמה עולה גישור גירושין?

אז כמה עולה גישור גירושין?

כעורך דין העוסק בדיני משפחה וירושה אחת השאלות הנפוצות והנשאלות ביותר ע"י בני זוג המבקשים לסיים את קשר הנישואין היא "כמה עולה גישור גירושין?".

משפחה היא אחד התאים המורכבים והרגישים הקיימים בענפי המשפט השונים.

לכל משפחה את נסיבותיה האישיות, מוצאה, תרבותה וסגנון חייה.

עלות הליך הגישור גירושין תלויה בהיקף השעות אשר יידרשו לבני הזוג לצורך הגעה להסכמות כוללות כמו גם הנושאים אשר דורשים הסדרה.

ככל והמחלוקות בין בני הזוג רבות יותר, סביר להניח כי שעות הגישור אשר תושקענה תהיינה רבות יותר.

במקרים בהם ישנן הסכמות רוחביות של בני הזוג, אמנם הדבר מבורך, אך תלוי בהיקף הנושאים הדרושים הסדרה במסגרת הליך גישור הגירושין ובהסכם הגירושין.

הנושא החשוב ביותר ואשר מסייע לבני הזוג לחסוך בהוצאות ומשאבים בגין הליך הגישור גירושין הוא מחויבותם המוחלטת של בני הזוג לסיים את קשר הנישואין במסגרת הליך גישור גירושין אשר במקרים רבים דורש אורח רוח, גמישות, ויתור, פשרות והכל במטרה לייעל את ההליך ולמנוע התכתשות על נושאים שהם ברי גישור או לכל הפחות אינם מצדיקים פניה לערכאות המשפטיות.

הליך הגישור גירושין כולל פגישות משותפות לבני הזוג ולעיתים אף מתקיימות פגישות נפרדות על מנת להרחיב בנושאים אשר דרושים למי מבני הזוג במטרה שמלוא התמונה והמשמעות תהא מונחת בפניו וכך יוכל לקבל החלטה בגמירות דעת ובהבנה מלאה של מצבו המשפטי והמשפחתי.

בניגוד להתכתשויות בבתי המשפט בהן מחפשים הצדדים הישג משפטי כזה או אחר, בגישור גירושין ההישג הוא משפחתי ולא משפטי (!)

הדרך "הקלה" היא פניה לערכאות על מנת שאלה ייקבלו החלטות אך הדרך הנכונה והקשה יותר היא הצלחה לסיים את קשר הנישואין בהדברות ובשיח מכובד – הוא ההישג המשפחתי (!)

אז אם גם אתם החלטתם לסיים את קשר הנישואין עשו זאת בדרך ראויה (!)

כמה עולה גישור גירושין? מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

  • לעורך דין ומגשר אביחי דמארי, ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

עורך דין ומגשר משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות לעורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888 או

בטל: 053-7551900

אל תהססו (!) צרו קשר עוד היום

בטל 03-5185888 עם עורך דין גירושין בפתח תקווה.

ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.

Call Now Button