תפריט סגור

מן התקשורת

עו”ד אביחי דמארי סיים סכסוך ירושה שנמשך שנים במהלך שבוע אחד

עו"ד אביחי דמארי הצליח ליישב סכסוך רב שנים, בין חמישה יורשים בגילאים מתקדמים, שנסוב סביב ירושה של שבעה נכסים מניבים ברחבי הארץ. עם השנים הצטרפו לסכסוך גם ילדיהם הבגירים של היורשים הראשונים, מה שאף החריף את הסכסוך

"עו"ד אביחי דמארי המליץ לי לערוך ייפוי כוח מתמשך וזה פשוט הציל אותי"

ש' נושמת היום לרווחה ואומרת: "עו"ד אביחי דמארי המליץ לי לערוך ייפוי כוח מתמשך וזה פשוט הציל אותי". עוד מוסיפה ש' ואומרת: "לעולם אין לדעת מתי נצטרך להיות אפוטרופוסים עבור הורינו, אך תמיד ברור שזה יהיה ברגע לא קל, כשאנחנו מודאגים..

"עו"ד אביחי דמארי הציל לי את דירת המגורים"

ש' תושבת המרכז סיפרה לאחרונה כי עורך דין גירושין אביחי דמארי הצליח להציל את חלקה בדירת מגוריה, לאחר הליך משפטי שנמשך שלוש שנים, כחלק ממאבק גירושין וחלוקת רכוש שהתקיים בינה לבין ח' בעלה, שהיום הוא הגרוש שלה. הסתקרנו וניגשנו לשמוע ולבדוק מה הסיפור.

סופו של יורש שניסה להשתלט על הנכס – כך עו”ד אביחי דמארי הציל את דירת הירושה

מה קרה כשאחד האחים ניסה להשתלט על הדירה שהורישו הוריו המנוחים לו ולשלושת אחיו וכיצד עורך הדין אביחי דמארי, המתמחה בענייני משפחה, ירושה ומקרקעין הציל את דירת הירושה מניסיון השתלטות בכתבה שלפניכם

500 שקל במקום 1,250 – אב חויב במזונות מצומצמים

שוב אנו רואים כיצד פסיקת ביהמ"ש העליון שינתה מן היסוד את סכומי המזונות לילדים מעל גיל 6, הנקבעים בהתאם לחלוקת השהות עם הילדים ויכולותיהם הכלכליות של שני ההורים. בית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה קבע כי אב לשני בנים אחד בן שמונה וחצי והשני בן חמש ועשרה חודשים..

כך המאהבת זכתה בעיזבון האישה הנבגדת

מהמקרה הראשון, שסיפק לנו עו"ד אביחי דמארי, הוא של אישה שניהלה רומן עם גבר נשוי, ירשה לבסוף חלק מעיזבון האישה הנבגדת (אשתו של הגבר). הסיפור התחיל בבגידה, ברומן שניהל הבעל ובעצם בגד באישתו. לימים האישה נפטרה ולא הותירה אחריה צוואה..
Call Now Button