עורך דין הסכם ממון

בכל הסכמה על חיים משותפים יש גם התייחסות מחויבת המציאות לעניינים מעשיים. כשאנחנו מגיעים לזוגיות כשלכל אחד יש את הנכסים וההון משלו, חייב להיות הסכם מסודר על אופן החלוקה והשיתוף.

עורך דין הסכם ממון כמו אביחי דמארי מנוסה בניסוח הסכמי ממון וחיים משותפים שמונעים מחלוקות לעתיד. המומחיות בטיפול משפחתי וזוגי רגיש זה במלוא האמפתיה וההבנה היא שמקנה לו את היכולת לסייע לכם לפתוח בחיי זוגיות רשמיים בצורה המוצלחת ביותר. כשאתם בשלב המאוהב והרגשי של הזוגיות זה הזמן לטפל בעניינים רשמיים.

למה דואג עורך דין הסכם ממון?

  • זכויות פנסיה – זה נכון בעיקר כשאנחנו פותחים בחיי שיתוף וזוגיות רשמיים בגיל מבוגר יותר, כאשר זכויות הפנסיה והדאגה לשנים הרחוקות חייבות להיות ברורות ורשמיות. כל אחד מגיע לזוגיות עם הפנסיה וההון שצבר בחייו ויש לפעמים חלוקת זכויות פנסיה עם בני זוג קודמים, מה שחייב להיות ברור בהסכם כבר כעת.
  • זכויות ברכוש ונכסים – כל נכס שנצבר במהלך החיים המשותפים, או כזה שנצבר ונרכש לפניו חייב להיות במעמד ברור למקרה של פירוק השותפות. אבל גם במהלך החיים המשותפים יש לוודא שכל אחד יודע מה שייך לו ומי מנהל את הנכסים. זה חיוני במיוחד כאשר יש כוונה להתרחב כלכלית ולצבור עוד נכסים ביחד.
  • ירושה ועיזבון – ככל שהצדדים יותר מבוגרים כך יש גם סבירות גבוהה יותר שיש אנשים נוספים שזכאים לזכויות בעיזבון ובירושה. הבהרת המצב מראש והכנת הסכמים לחלוקת הרכוש והממון חייבות להיות מוסכמות מראש כדי למנוע עגמת נפש ומריבות משפחתיות שעלולות להגיע לבית המשפט.
  • מזונות ותשלומים נוספים – כל מה שקשור לכסף, חלוקת הון וכספים שנצברו יחד או לפני תחילת החיים המשותפים צרי להיות מוסדר כל עוד אתם מתחילים ברוח טובה ולא מגיעים לכדי סכסוך מר. ברגעים האלה עורך דין הסכם ממון מנוסה ומוסמך יוכל לנווט אתכם לקראת הסכם רגיש לצרכים שלכם ומקצועי.

לא לנהל לבד התקשרות אישית – פנו לעורך דין הסכם ממון מיומן ומקצועי

התקשרות אישית כגון הסכם ממון מחייבת עין משפטית ומקצועית, כדי שתנהל ותערוך הסכם שיוכל לקבל את אישור בית המשפט. כדי לשמור על זכויותיכם ולהבין מה נכון לכם פנו לייעוץ אצל עורכך דין שמתמחה בכך.

עורך דין הסכם ממון שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ