עורך דין מכירת דירה

בכל עסקה של מכירת דירה אתם חייבים להיות מלווים בעורך דין. גם אם אתם מוכרים לבני משפחה וגם אם ברור לכם שאין בעיה ביורוקרטית בניירות. עורך דין מכירת דירה מנסח לכם את החוזה כך שיוודא שאתם מקבלים את מלוא המורה ואינכם נותרים ללא כל הזכויות שלכם.

עורך דין אביחי דמארי מלווה שנים רבות רוכשי דירות ומוכרים לשביעות רצונם המלאה, כך שהם מקבלים את מלוא הסכומים שעליהם סוכם וגם מנהלים את המשא ומתן בצורה שמביאה לידי גמר עסקה מוצלח וחוקי.

במה מסייע לכם עורך דין מכירת דירה?

  • בדיקת מצב הדירה ומסמכיה – כל עסקת מכירה של נדל"ן חייבת להתחיל בבדיקת המסמכים ומצבה הרשמי בטאבו ובמנהל מקרקעי ישראל. לעתים קיימים בירורים שונים שיש לערוך גם ברשות המקומית כדי לוודא את מצבה. עורך דין מכירת דירה עושה את כל הבירורים הנחוצים האלה ומפיק את המסמכים שנדרשים לצורך השלמת העסקה.
  • בדיקת מצב פיננסי – חלק מעסקאות הנדל"ן מחייבות בירורים פיננסיים מורכבים ובעיקר כאשר מדובר בעסקאות שמיועדות להשקעה. גם כאשר אתם רוצים לוודא שאכן תקבלו את מלוא התמורה על הדירה שלכם בררו לפני כן באמצעות עורך דין מקצועי אם הקונים של הדירה שלכם יכולים לעמוד בתשלומים ולא תמצאו את עצמכם בפני שוקת שבורה.
  • עריכת חוזי מכירה וקנייה – את העסקה יש לחתום במסמכים חוקיים שקבילים בבית המשפט, ולכן רק עורך דין יכול לנסח אותם בצורה מניחה את הדעת. קבלו את שירותי עורך הדין שלכם בניסוח החוזה, במיוחד כאשר מדובר בעסקת נדל"ן בשלבים והיא חייבת בפיקוח מקצועי.
  • ניהול משפטים בגלל ענייני נדל"ן – אם העסקה לא התנהלה כמצופה למרות כל מה שעשיתם מראש ואין ברירה אלא לנקוט הליכים משפטיים, גם את זה לא מומלץ לעשות לבד אלא להיעזר בעורך דין שמתמחה בכך.

עסקאות נדל"ן עושים עם עורך דין מכירת דירה מקצועי

העסקה הגדולה בחייכם חייבת לעבור בצורה הכי חלקה שאפשר, משום שגם כך עלולות להיות מהמורות ביורוקרטיות שונות. כדי לנהל עסקת מכירת דירה היעזרו בעורך דין שמתמצא בכל דקויות החוק ויכול לסייע לכם לצלוח אותה לשביעות רצונכם המלאה.

עורך דין מכירת דירה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ