עורך דין תכנון ובניה

הארץ מתפתחת מאוד מבחינה נדל"נית וכאשר שומעים בכל מקום שנדל"ן הוא האפשרות העדיפה להשקעה, יש ללוות זאת בעזרת עורך דין תכנון ובניה כדי לוודא שלא שמתם את כספכם על קרן הצבי.

אם אתם רוצים לבנות נכס או דירה יש לוודא שכל ההליכים נעשים כחוק בוועדות השונות, ותמצאו את השירות הזה במשרדו של עורך דין אביחי דמארי, כך שהוא ינהל את כל ההתקשרויות החוקיות והביורוקרטיות שלכם כפי שצריך. כמו כן, יערוך למענכם את כל הבדיקות המשפטיות והרשמיות שצריך כדי לוודא שהבנייה כחוק.

במה עוזר עורך דין תכנון ובניה?

  • בדיקת מסמכים וחוקיות קרקעות ונכסים – כל נכס חייב להיות רשום כחוק ובעל כל האישורים הנדרשים מבחינת תכנון ובנייה. בין אם אתם קונים נכס או מוכרים אותו, הוא חייב לעמוד בכל הדרישות ולא לחרוג מהתקנות אחרת יקשה עליכם לסחור בו.
  • ייצוג בוועדות תכנון ובניה – עורך דין תכנון ובניה מכיר היטב את כל ועדות התכנון והבניה ולכן יוכל לייצג אתכם בהן בכל עניין. זה נכון לגבי נכסים שיש לכם כבר או כאלה שאתם מתכוונים לקנות ולשנות כדי להשקיע בהם ולהרוויח מהם את המקסימום. רק ייצוג משפטי מקצועי יבטיח לכם שתקבלו את כל הזכויות שלכם בוועדות.
  • ניהול ביורוקרטיה ומשפטים מול הוועדות – לפעמים אין ברירה אלא להיקלע למצב שבו תובעים או נתבעים על ידי רשויות ולכן יש לנהל את ההליכים האלה בתבונה ובצורה מקצועית ככל האפשר. רק עורך דין שמצוי בחוק על כל הדקויות והסעיפים שלו יוכל לייצג אתכם כמו שצריך ולהפיק את המיטב מכל הליך משפטי שכזה.
  • הגשת מסמכים ותכניות – מלבד אדריכלים, יש עוד מסמכים ותכניות שעורכי דין יכולים וצריכים להיות מעורבים בהם בוועדות ולכן השאירו עבודה זאת להם.

ניהול הליכי תכנון ובנייה רק עם עורך דין תכנון ובניה מקצועי

מכיוון שוועדות התכנון והבנייה כל כך חשובות וקובעות גורלות, יש לדעת כיצד לנהל את המגעים אתן כדי להפיק את התוצאות הכי רצויות לכם. בזה יכול לסייע רק עורך דין שמתמחה בכך ומכיר גם את הדמויות הפועלות בהן וגם את הדרכים להניע תהליכים לטובתכם.

עורך דין תכנון ובניה שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ