הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

הליך גישור גירושין

הדרך הנכונה והבריאה ביותר להקל על הקשיים הטמונים בהליך הגירושין היא בניסיון אמיתי למצוא פתרונות שיהיו ישימים, אופרטיבים ונכונים עבורכם ועבור היקרים לך מכל הם – ילדיכם.

הליך גישור גירושין במשרדנו, מאפשר לכם לקבוע כבר היום, כיצד ייראו חייכם ביום שאחרי הגירושין. במסגרת הליך הגישור, תרכשו כלים ותקבלו את השליטה בחייכם על אף אובדן השליטה המוחלט ואשר מוכר במצבים אלו.

איך עובד גישור גירושין?

גישור גירושין מתקיים באמצעות עוה"ד אביחי דמארי אשר בעל הכשרה של מגשר ומגשר משפחה. עוה"ד אביחי דמארי עוסק מזה שנים רבות בתחום דיני המשפחה והירושה ומכהן כסגן יושב ראש ועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין במחוז מרכז.

הליך הגישור מתחיל בשיחה ראשונית עם בני הזוג המסוכסכים ובמטרה להבין את המחלוקות, אופיים של הצדדים, גמישותם ומידת רצונם לסיים את קשר הנישואין ללא מלחמות מיותרות ויקרות.

עם תחילת הליך הגישור, אנו נסייע לכם להבין מה הדרכים בהן כדי לנקוט, ומהן המטרות שחשובות לכל צד.

במסגרת הליך הגישור, תהיינה פגישות עם שני בני הזוג ולעיתים ובמידת הצורך תהיינה פגישות פרטיות רק עם אחד מבני הזוג.

אחרי שנזהה את כל האינטרסים והמטרות החשובות לבני הזוג וילדיהם, נעלה נושאים אלו לדיון ויחד עם בני הזוג ננסה למצוא מתווה ופתרונות מושכלים שימלאו אחר צורכי בני הזוג וצורכי הילדים.

בשלב זה, הצדדים יוכלו להציג כל רעיון או משאלת לב, שכן המדובר בשיח פתוח ובמטרה למצוא פתרונות מושכלים ולטווח ארוך, ובפרט כאשר לבני הזוג ילדים קטינים.

הלכה למעשה מטרת הליך הגישור גירושין היא לסייע לזוגות "שהלכו לאיבוד" עם החלטתם בדבר פירוק התא המשפחתי, ולמעשה מבקשים לעשות זאת במהירות, יעילות ובמינימום משאבים רגשיים וכלכליים.

אנו מודעים היטב לעובדה שזוג העומד בפני גירושין מצוי במעין סיר לחץ רגשי, כלכלי, חברתי ומשפחתי ולמעשה התחושה כאילו נשמטה הקרקע היציבה אשר הייתה תחת רגלנו.

תפקידו של המגשר הוא לסייע לזוגות המתגרשים להבין מה הם רוצים, או יותר נכון – מה באמת חשוב להם ומה לא, ויחד איתם למצוא את המסלול הנכון עבורם, ובתוך כך לגבש הסכם גירושין סופי בהתאם לנסיבותיהם האישיות של בני הזוג.

במסגרת ההליך, אנו שומרים על ניטרליות מוחלטת תוך מתן מענה מידי לצורכי מי מבני הזוג.

בסיומו של הליך, גישור הגירושין תצאו עם הסכם גירושין כולל, מקיף ומכיל את מלוא ההסדרות הכרוכות בפירוק התא המשפחתי.

כאשר בחרתם בהליך גישור גירושין על פני מלחמה משפטית מיותרת (ברוב המקרים) למעשה בחרתם בעצמאות לקבוע את אשר יהיה בעתידכם ובעתיד ילדיכם.

עם הגעה להסכם גירושין כולל ההסכם מוגש לבית המשפט לענייני משפחה ו/או לבית הדין הדתי לצורך אישורו ומתן תוקף של פסק דין להוראותיו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.

אל תהססו צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888

הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםמאמרים נוספים

עילות גירושין

עילות גירושין מהן ומה מקורן? כקבוע בחוק, לבית הדין הרבני קיימת סמכות ייחודית בכל הקשור לנישואין וגירושין בין בני זוג יהודים. כך, על מנת שגבר ו/או אישה אשר מעוניינים בגט יזכו לו, עליהם להוכיח...

עורך דין גירושין

בשעות הקשות ביותר שלכם, כאשר המסגרת המגוננת והתא המשפחתי מתפרקים אתם זקוקים לא רק לניהול של ההליך המשפטי, אלא גם לאוזן קשבת ותומכת ועזרה שמטרתה קידום ההליך וגמר מיטבי של הסכסוך. עו"ד אביחי...

כמה עולה גישור גירושין?

כעורך דין העוסק בדיני משפחה וירושה מזה שנים רבות אחת השאלות הנפוצות והנשאלות ביותר ע"י בני זוג המבקשים לסיים את קשר הנישואין היא "כמה עולה גישור גירושין?". אבהיר כבר עתה, כי משפחה היא...

קידום עורכי דין באינטרנט