תפריט סגור

עורך דין גישור גירושין

עורך דין גישור גירושין:

הליך גישור גירושין

הדרך הנכונה והבריאה ביותר להקל על הקשיים הטמונים בהליך הגירושין היא לפנות לעורך דין גישור גירושין בניסיון אמיתי למצוא פתרונות שיהיו ישימים, אופרטיבים ונכונים עבורכם ועבור היקרים לך מכל הם – ילדיכם.

הליך גישור גירושין במשרדנו, מאפשר לכם לקבוע כבר היום, כיצד ייראו חייכם ביום שאחרי הגירושין.

במסגרת הליך הגישור, תרכשו כלים ותקבלו את השליטה בחייכם על אף אובדן השליטה המוחלט ואשר מוכר במצבים אלו.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות - השאירו פרטים

Modern

איך עובד עורך דין גישור גירושין

גישור גירושין מתקיים בסיועו של עוה"ד אביחי דמארי עורך דין גישור גירושין בעל הכשרה של מגשר ומגשר משפחה.

עוה"ד אביחי דמארי עוסק מזה שנים רבות בתחום דיני המשפחה והירושה ומכהן כמ"מ יושב ראש ועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין במחוז מרכז.

הליך הגישור מתחיל בשיחה ראשונית עם בני הזוג המסוכסכים ובמטרה להבין את המחלוקות, אופיים של הצדדים, גמישותם ומידת רצונם לסיים את קשר הנישואין ללא מלחמות מיותרות ויקרות.

עם תחילת הליך הגישור, אנו נסייע לכם להבין מה הדרכים בהן כדי לנקוט, ומהן המטרות שחשובות לכל צד.

במסגרת הליך הגישור, תהיינה פגישות עם שני בני הזוג ולעיתים ובמידת הצורך תהיינה פגישות פרטיות רק עם אחד מבני הזוג.

אחרי שנזהה את כל האינטרסים והמטרות החשובות לבני הזוג וילדיהם, נעלה נושאים אלו לדיון ויחד עם בני הזוג ננסה למצוא מתווה ופתרונות מושכלים שימלאו אחר צורכי בני הזוג וצורכי הילדים.

בשלב זה, הצדדים יוכלו להציג כל רעיון או משאלת לב, שכן המדובר בשיח פתוח ובמטרה למצוא פתרונות מושכלים ולטווח ארוך, ובפרט כאשר לבני הזוג ילדים קטינים.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות - השאירו פרטים

הלכה למעשה מטרת הליך הגישור גירושין היא לסייע לזוגות "שהלכו לאיבוד" עם החלטתם בדבר פירוק התא המשפחתי, ולמעשה מבקשים לעשות זאת במהירות, יעילות ובמינימום משאבים רגשיים וכלכליים.

אנו מודעים היטב לעובדה שזוג העומד בפני גירושין מצוי במעין סיר לחץ רגשי, כלכלי, חברתי ומשפחתי ולמעשה התחושה כאילו נשמטה הקרקע היציבה אשר הייתה תחת רגלנו.

תפקידו של המגשר הוא לסייע לזוגות המתגרשים להבין מה הם רוצים, או יותר נכון – מה באמת חשוב להם ומה לא, ויחד איתם למצוא את המסלול הנכון עבורם, ובתוך כך לגבש הסכם גירושין סופי בהתאם לנסיבותיהם האישיות של בני הזוג.

במסגרת ההליך, אנו שומרים על ניטרליות מוחלטת תוך מתן מענה מידי לצורכי מי מבני הזוג.

סיום הליך ע"י עורך דין גישור גירושין

בסיומו של הליך, גישור הגירושין תצאו עם הסכם גירושין כולל, מקיף ומכיל את מלוא ההסדרות הכרוכות בפירוק התא המשפחתי וזה יוגש לבית המשפט לענייני משפחה לאישור.

כאשר בחרתם בהליך גישור גירושין על פני מלחמה משפטית מיותרת (ברוב המקרים) למעשה בחרתם בעצמאות לקבוע את אשר יהיה בעתידכם ובעתיד ילדיכם.

עם הגעה להסכם גירושין כולל ההסכם מוגש לבית המשפט לענייני משפחה ו/או לבית הדין הדתי לצורך אישורו ומתן תוקף של פסק דין להוראותיו.

לעורך דין אביחי דמארי, ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות אלינו לשירותי עורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888

ובמקרים דחופים בטל: 053-7551900

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה.

אל תהססו צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888

Call Now Button