הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   התרת נישואין מהי?

   כידוע, בני זוג שנישאו עפ"י הדין האישי החל עליהם יכולים להתגרש זה מזו רק עפ"י הדין האישי החל עליהם לדוגמא – בני זוג יהודים אשר נישאו זה לזו כדת משה וישראל יכולים להתגרש אך ורק באמצעות בית הדין הרבני לו הסמכות הייחודית לדון בגירושי בני הזוג.

   נשאלת השאלה – מה קורה כאשר בני זוג שנישאו בנשואים אזרחיים חפצים להתגרש? התשובה היא מורכבת ותלויה במוצאם והשתייכותם הדתית של בני הזוג.

   באופן עקרוני, על בני הזוג לפנות לבית המשפט לענייני משפחה על מנת שזה יתיר את נישואיהם במתן פסק דין על התרת הנישואין.

   יחד עם זאת, כאשר מי מבני הזוג יהודי ו/או כל דת אחרת, נאלץ בית המשפט לענייני משפחה לבקש חוות דעת מבית הדין הדתי (במקרה של יהודים בית הדין הרבני הגדול) האם יש צורך לערוך טקס כלשהו על מנת שבן ו/או בת הזוג היהודים יוכלו להינשא בשנית, וכל זאת על אף העובדה שבני הזוג נישאו בנישואים אזרחיים והרבנות אינה מכירה בהם.

   ברוב המקרים, מדובר בתהליך פרוצדוראלי אשר מתקיים וכל זאת ללא כל צורך בנוכחות הצדדים ובלבד שהתרת הנישואין נערכת בהסכמת הצדדים.

   לקבלת ייעוץ אנא צרו קשר 050-2131313

   זקוקים לעורך דין לענייני משפחה? אל תהססו (!)

   צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   למידע נוסף לחץ כאן!

    מהם נישואים אזרחיים? >

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    עריכת צוואה

    כסף וממון רב עלולים לשגע את בני האדם כאמור "כסף יעוור עיני חכמים", לבלבל את דעתם ולהטריפה. כסף עלול להעיב על יחסים, להעכירם ואף לגרום לקרע בהם. כסף עלול להיות מקור לסכסוך חריף...

    קידום עורכי דין באינטרנט