הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   מידע לגבי יפוי כח מתמשך

   יפוי כח מתמשך מהו?

   יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לאדם לתכנן את עתידו וחייו בשלב בו הוא בעל מסוגלות ויכולת לקבל החלטות ולבצע פעולות ביחס לענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים.
   במסגרת יפוי כח מתמשך, יכול אדם (להלן: “הממנה”) למנות אדם אחר (להלן: “מיופה הכח”) אשר ייקבל החלטות ביחס לענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים של הממנה.
   בניגוד ליפוי כח רגיל אשר פוקע עם אובדן כשרותו של הממנה – כלומר במצב בו אינו יכול עוד לקבל החלטות ביחס למצבו – יפוי כח מתמשך נכנס לתוקפו רק בעת בה הממנה איבד את כשרותו ולא יהיה במצב בו מסוגל עוד להבין ו/או לקבל החלטות באותם עניינים אותם הגדיר במסגרת יפוי הכח המתמשך.
   יצוין, כי עד לתיקון 18, לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, ובמקרה בו אדם איבד את כשרותו המשפטית הדרך בעיקרית בה היו נאלצים קרובי משפחתו לפעול – היא באמצעות פניה לבית המשפט בבקשה למינוי אפוטרופוס על אותו אדם אשר איבד את כשרותו המשפטית ואינו יכול עוד לקבל החלטות ביחס לענייניו האישיים ו/או הרכושיים ו/או הרפואיים.
   לא למותר לציין, כי הליך מינוי אפוטרופסות כולל בחובו התחייבויות רבות כלפי אותו אדם אשר מונה כאפוטרופוס לרבות אך לא רק דיווחים לאפוטרופוס הכללי, דיווחים לבית המשפט, הגשת בקשות לאפוטרופוס הכללי ועוד התחייבויות רבות אשר גוררות התעסקות פרוצדוראלית ובירוקרטית בכל עניין הקשור לאדם אשר מונה לו אפוטרופוס וכן בהוצאות כלכליות רבות אשר עליהן יש לדווח מעת לעת לגורמי הפיקוח.
   ואולם, במסגרת יפוי כח מתמשך, מלבד תהליך העריכה של יפוי הכח והפקדתו לאפוטרופוס הכללי לא נדרש מיופה הכח להגיש דיווחים ו/או בקשות לאפוטרופוס הכללי ועל מיופה הכח לפעול בהתאם להנחיות אותן כתב הממנה בעת עריכת יפוי הכח למעט במצבים חריגים כדוגמא פעולות במקרקעין של אותו ממנה אז יש לאשר את הפעולות בפני בית המשפט.
   הלכה למעשה, המדובר בשינוי משמעותי וחיובי אשר נועד להקל על משפחות אשר בן משפחתם או קרוב אליהם איבד את כשרותו המשפטית תוך התחשבות מרבית ברצונו של הממנה ובהתאם להנחיות אותן הותיר בעת בה היה מסוגל לקבל החלטות ביחס ענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים.
   חשוב: יפוי כח מתמשך ניתן לערוך אך ורק ע”י עו”ד אשר עבר הכשרה ע”י משרד המשפטים ורשום במאגר עורכי הדין המוכשרים של האפוטרופוס הכללי.
   לקבלת מידע נוסף אודות יפוי כח מתמשך ומשמעויות שונות ניתן לפנות למשרדינו ולקבל הסבר מפורט ומקיף.
   למידע נוסף אודות יפוי כח מתמשך פנו עוד היום לעו"ד אביחי דמארי  בטל: 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   חזרה לדף הבית לחץ כאן!

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    עורך דין בפתח תקווה

    יש רגעים בחיינו שבהם עדיף תמיד לקבל ייעוץ וליווי משפטי כדי לוודא שאנחנו עושים את מה שנכון וחוקי מבלי לקפח את זכויותינו. יש רגעים שבהם אנחנו חייבים לדעת אם קנינו דירה בלי בעיות או שאנחנו זקוקים לליווי בענייני משפחה. עורך דין בפתח תקווה כמו אביחי דמארי עומד לרשותכם בכל עניין, ומשמש עורך דין בתחומים שונים לשביעות רצון הלקוחות. את הליווי והייעוץ המשפטי הוא מעניק ללקוחות רבים בשלבי החיים השונים שלהם בכל עניין שבו הם זקוקים לייעוץ ולהכוונה, או להסדרת עניינים משפטיים.

    עורכי דין מקרקעין

    בכל עסקת מקרקעין הכוללת מכירה, רכישה או השכרה של נכס נדלנ”י כלשהו מחייבת הכרה של חוקים, תקנות והוראות רבות על מנת לצלוח את העסקה בהתאם לציפיות כך שללא ליווי צמוד של עורכי דין מקרקעין קיים סיכון שמא לא תצלחו את העסקה בשלום וללא נזקים. צוות משרד עורכי הדין שיטרית דמארי מציעים לכם את השירותים המקצועיים והטובים בניהול עניינים משפטיים אלה כדי להבטיח לכם שתהליך המכירה או הרכישה שלכם יהיה בהתאם לחוק תוך שמירה על רכושכם. כידוע כל עסקת מקרקעין מחייבת עריכת הסכמים, מסמכים ודיווחים לרשויות השונות ולכן באם בכוונתכם למכור או לרכוש נכס מקרקעין פנו אלינו ואנו נעשה ככל יכולתינו לצלוח את תהליך הרכישה או המכירה שלכם.

    עורך דין הסכם ממון

    המצב האידיאלי הוא לפנות לעורך דין הסכם ממון כדוגמת עורך דין אביחי דמארי על מנת ליצור וודאות ויציבות בקשר הזוגי מבלי להיות עסוקים בשאלה האם נכס כזה או אחר שלי או של בן זוגי וכיצד יחולק הרכוש במקרה של פקיעת הקשר הזוגי.  עורך דין הסכם ממון כמו אביחי דמארי מנוסה רבות בניסוח הסכמי ממון וחיים משותפים אשר מטרתם למנוע מחלוקות עתידיות והוצאת כספים מרובים במקרה של מחלוקות ביחס לרכוש. ההתמחות בטיפול משפחתי וזוגי רגיש זה במלוא האמפתיה וההבנה היא שמקנה לו את היכולת לסייע לכם לפתוח בחיי זוגיות רשמיים בצורה המוצלחת ביותר כשאתם בשלב המאוהב והרגשי של הזוגיות זה הזמן הנכון ביותר לטפל בעניינים רשמיים וחשובים אלו.

    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    גישור בגירושין

    גישור בגירושין הוא ללא ספק הצעד הנכון ביותר בו אתם יכולים לנקוט בשעה שאתם עומדים בפני גירושין ופירוק התא המשפחתי. בעוד המערכה בבית המשפט תמיד יכולה להיות אופציה, הרי שהמאבקים היקרים והמעייפים...

    קידום עורכי דין באינטרנט