תפריט סגור

עורך דין מכירת דירה

רכישה או מכירת דירה בקרב מרבית הציבור מהווה כעסקה הגדולה בחייהם. בכל עסקה של מכירה או רכישה של דירה או נכס מקרקעין אתם חייבים להיות מלווים ע"י עורך דין העוסק בתחום המקרקעין. גם במקרים בהם מוכרים לבני משפחה או אדם קרוב וגם אם ברור לכם שאין כל בעיה תכנונית או משפטית עם הדירה או הנכס הנדלנ"י. עורך דין מכירת דירה המתמחה בדיני מקרקעין מנסח עבורכם את החוזה והמסמכים הנדרשים תוך שמירה על מלוא זכויותיכם והאינטרסים הכלכליים שלכם עד לתשלום מלוא התמורה.

צוות משרדינו מלווה במשך שנים רבות רוכשיי ומוכריי דירות לשביעות רצונם המלאה תוך ניהול משא ומתן להשגת תנאי המכירה או הרכישה הטובים והנוחים ביותר בהתאם לצורכי הלקוח ובמטרה להוביל להצלחת העסקה על הצד הטוב ביותר.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות - השאירו פרטים

במה מסייע לכם עורך דין מכירת דירה?

  • בדיקת מצב הדירה ומסמכיה – כל עסקת מכירה של נדל"ן חייבת להתחיל בבדיקת מצבה הרישומי והרשמי בלשכת רישום מקרקעין (טאבו) ולעיתים במנהל מקרקעי ישראל ובחברות משכנות למיניהן. לעתים קיים צורך לערוך בדיקות נוספות ומקיפות יותר וזאת בהתאם לכל נכס נדלנ"י ומצבו המשפטי בסיועו של עורך דין. עורך דין מכירת דירה עושה עבורכם את כל הבירורים הנחוצים ודואג להמצאת המסמכים הרלוונטיים ואשר נדרשים לצורך השלמת המכירה או הרכישה של נכס נדלנ"י.
  • בדיקת מצב פיננסי – חלק מעסקאות הנדל"ן מחייבות בירורים פיננסיים מורכבים ובעיקר כאשר מדובר בעסקאות שמיועדות להשקעה או כאשר ישנו הון עצמי נמוך יחסית לשווי הדירה. ולכן, על עורך דין מכירת דירה אשר עורך עבורכם את הסכם המכירה או הרכישה לוודא כי תנאי התשלום נוחים ובמקרה של רכישה, כי הקונה יכול ומסוגל לעמוד בתשלומים לצורך השלמת העסקה.
  • עריכת חוזי מכירה וקנייה – כאמור, עורך דין מכירת דירה עורך עבורכם את מלוא המסמכים הנדרשים לצורך מכירת הדירה לרבות דיווחים לרשויות המס ולרשות המקומית לצורך קבלת אישורם לביצוע המכירה והעברת הזכויות בדירה משם המוכר על שם הקונה שלכם.
  • צורך בפניה לערכאות שיפוטיות בענייני מקרקעין – למרבה הצער, לעיתים השלמת מכירה או רכישה של דירה נתקלת בקשיים או אי עמידה בתנאים של מי מהצדדים. במקרים מסוג זה עורך דין מכירת דירה יידע לפנות בשמכם ועבורכם לערכאות הרלוונטיות לצורך השלמת העסקה או הפסקתה במקרה של הפרה יסודית של מי מהצדדים. מיותר לציין, כי הליכים מסוג זה מומלץ לפנות רק באמצעות עורך דין העוסק בתחום אשר ילווה וישיג עבורכם את כל הנדרש לצורך שמירה על זכויותיכם ורכושכם.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות - השאירו פרטים

עסקאות נדל"ן עושים רק עם עורך דין מכירת דירה מקצועי, מנוסה ומיומן

העסקה הגדולה בחייכם חייבת לעבור בצורה הכי חלקה שאפשר, משום שגם כך עלולות להיות מהמורות ביורוקרטיות שונות. כדי לנהל עסקה של מכירה או רכישה של דירה היעזרו בעורך דין המתמצא בכל דקויות החוק והתקנות ואשר יכול לסייע לכם לצלוח את העסקה לשביעות רצונכם המלאה.

מזה למעלה מעשור שצוות משרדינו מייצג ומלווה מוכרים ורוכשים של נכסי מקרקעין על סוגיהם ובעסקאות מורכבות.

צוות משרדנו בעל המוניטין והניסיון בייצוג בהסכמי מכירה ורכישה של דירה.

אז אם אתם זקוקים לעורך דין מכירת דירה צרו עמנו קשר בטל 03-5185888

כתיבת תגובה

Call Now Button