הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   עורך דין מכירת דירה

   רכישה או מכירת דירה בקרב מרבית הציבור מהווה כעסקה הגדולה בחייהם. בכל עסקה של מכירה או רכישה של דירה או נכס מקרקעין חייבים להיות מלווים בעורך דין העוסק בתחום המקרקעין. גם במקרים בהם מוכרים לבני משפחה וגם אם ברור לכם שאין כל בעיה תכנונית או משפטית עם הדירה או הנכס הנדלנ"י. עורך דין מכירת דירה המתמחה בדיני מקרקעין מנסח עבורכם את החוזה והמסמכים הנדרשים תוך שמירה על מלוא זכויותיכם והאינטרסים הכלכליים שלכם.

   צוות משרדינו מלווה במשך שנים רבות רוכשיי ומוכריי דירות לשביעות רצונם המלאה תוך ניהול משא ומתן להשגת תנאי המכירה או הרכישה הטובים והנוחים ביותר בהתאם לצורכי הלקוח ובמטרה להוביל להצלחת העסקה על הצד הטוב ביותר.

   במה מסייע לכם עורך דין מכירת דירה?

   עסקאות נדל"ן עושים רק עם עורך דין מכירת דירה מקצועי, מנוסה ומיומן

   העסקה הגדולה בחייכם חייבת לעבור בצורה הכי חלקה שאפשר, משום שגם כך עלולות להיות מהמורות ביורוקרטיות שונות. כדי לנהל עסקה של מכירה או רכישה של דירה היעזרו בעורך דין המתמצא בכל דקויות החוק והתקנות ואשר יכול לסייע לכם לצלוח את העסקה לשביעות רצונכם המלאה.

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    עורך דין מכירת דירה בפתח תקווה

    שיתוף הפעולה עם עורך דין מכירת דירה הינו משמעותי להשגת יעדיכם. לאורכו של תהליך העבודה, יסייע לכם עו"ד מכירת דירה במגוון דרכים ושלבים: החל מבדיקת מצב הנכס ומסמכי הרישום, ביצוע בירורים פיננסים ועד עריכת חוזה המכירה או הקנייה. לשם קבלת מענה משפטי מקצועי, ניתן לפנות אל עורך הדין עידן שטרית מנהל תחום מקרקעין במשרד עורכי הדין שטרית – דמארי ושות'. משרד זה, בניהולם של עורכי הדין עידן שטרית ואביחי דמארי, הינו משרד עורכי דין וותיק ומוכר. תחומי עיסוקיו של המשרד כוללים דיני משפחה, ירושה, מקרקעין ומשפט עסקי מסחרי.

    עורך דין מכירת דירה: מענה בעל ערך רב

    שוק הנדל"ן הישראלי הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות, כאשר אזרחים רבים מבקשים לעשות את עסקת חייהם ולרכוש דירה או נכס נדלני. לשם כך, יש לפנות אל עורך דין מכירת דירה. בין אם מצאתם נכס לרכישה, או שמא תרצו למכור את הדירה בבעלותכם, עם עורך הדין ניתן יהיה לבצע את העסקה היטב ובשיקול דעת.

    שירותיו של עורך הדין העוסק בתחום דיני המקרקעין בכלל, ובמכירת דירה בפרט, כוללים בין היתר את הפעולות הבאות: ייצוג אל מול רשויות רישום המקרקעין, ייצוג אל מול הרשויות המקומיות, ליווי מקצועי בכל הקשור אל חבות באחריות על תקינות הדירה לאורך תקופת הבדק – כמו גם לאחר סיומה ועוד.

    מכירת דירה בליווי עורך דין

    המענה המשפטי אותו מציע עורך דין בתחום המקרקעין הינו מגוון ומשמעותי. מענה רחב זה כולל, לדוגמא, ייעוץ וטיפול במיסוי מקרקעין. החל מהערכת מצב מקדימה לפי סוג העסקה הרלוונטית ועד גיבוש אסטרטגיה לתכנון מס יעיל – סוגיות אלו דורשות את סיועו של עו"ד מנוסה. כמו כן, ניתן לפנות אל עורך דין זה לצורך פניה אל הערכאות המשפטיות הרלוונטיות, קבלת ליווי משפטי של חברות יזמיות או קבלניות וכן הלאה. כך או כך, לקבלת ליווי וייצוג משפטי מוקפד ויעיל, ניתן לפנות אל משרד עורכי דין שטרית – דמארי ושות'. למשרד זה ניסיון רב וידע מעמיק בתחומי ההתמחות המשרדית, כמו גם בניהול תביעות וסכסוכים לקידום יעדי הלקוח.

    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    מידע לגבי יפוי כח מתמשך

    יפוי כח מתמשך מהו?יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לאדם לתכנן את עתידו וחייו בשלב בו הוא בעל מסוגלות ויכולת לקבל החלטות ולבצע פעולות ביחס לענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים.במסגרת יפוי כח...

    חשיבות הסכם ממון

    חשיבות הסכם ממון הינה רבה ועל כן אנו יכולים לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים בעריכת הסכם ממון על מנת להבטיח את עתידם מכל צרה או סכסוך שלא יבואו. גם בשעה שאנו...

    קידום עורכי דין באינטרנט