הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   עורך דין משפחה

   משפחה היא אחד התאים האנושיים המורכבים והרגישים ביותר. דווקא בשל קרבת הדם והעצמה הרגשית הטבעית המובנית ביסוד התא הזה, עלולים גם סדקים קטנים להתרחב לכלל שבר גדול.

   אי-יישור הדורים עלול לגרום סכסוכים מרים.

   על פי רוב בשל מורכבות העניינים הנדונים במסגרת המשפחה נדרשת לא רק מומחיות מקצועית אלא גם שכל ישר, והבנת הרגישות הרבה הכרוכה בטיפול בהיבטים משפטיים בענייני משפחה.

   עורך דין משפחה נדרש להתערב בצמתים שונים בדרכי חייהן של משפחות. התפקיד שהוא נדרש למלא מחייב לא רק ידע מקצועי נרחב אלא גם רגישות רבה הרי מדובר בדיני נפשות.

   עורך דין מומחה לענייני משפחה עשוי להיקרא לסייע למשפחות אשר רוצות או נדרשות להופיע בבית משפט, אם כתובעות ואם כנתבעות.

   עורך דין עשוי גם להיקרא לפתור סכסוכים בתוך משפחות במסגרת היותו כמגשר בין הצדדים ולעיתים טוב הדבר מהתכתשויות מיותרות בביתי המשפט השונים.

   רבים יעידו, כי כל סכסוך שנפתר באמצעות גישור הותיר פחות פצעים, פחות משקעים, פחות צלקות והוצאות כספיות.

   קיימים מגוון שירותים המוענקים במסגרת שירותיו המקצועיים של עורך דין משפחה. באמצעות טופס ליצירת קשר תוכלו ליצור קשר ולקבל מידע מלא ומפורט אודות מכלול התחומים שבהם ניתן להסתייע בשירותים המקצועיים שהמשרד מציע ללקוחותיו.

   עורך דין כברירת מחדל

   אף שעבור משפחות רבות פנייה אל עורך דין נתפסת כברירת מחדל, באופן פרדוכסאלי – דווקא ברירה זו עשויה להתברר כבחירה מועדפת ונכונה.

    הכל יסכימו, כי במידה שהדבר אפשרי – עדיף להסדיר נושאים השנויים במחלוקת ללא מעורבות של עורך דין, אבל לא אחת בהיעדר מעורבות כזאת לא ניתן להסדירם כדבעי ואף היה צורך מלכתחילה להיעזר בשירותיו של עורך דין.

   אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ונחזור אליכם בהקדם עם תשובה לכל שאלה, מידע מפורט ורלוונטי בהקשר הבעיה הנתונה. גם ואולי, בעיקר אם אתם חשים תקועים בדרך ללא מוצא, חסרי אונים ואובדי עצות – עורך דין משפחה עשוי לסייע לכם להיחלץ מדרך זו ולהשיב לכם שליטה על חייכם, במידה שהיא הופקעה מכם במהלך סכסוך משפטי ממושך.

   נשמח לעמוד לשירותכם!

   זקוקים לעורך דין לענייני משפחה? אל תהססו (!)

   צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

   לקבלת ייעוץ דחוף אנא צרו קשר 050-2131313 

   אודות עו"ד אביחי דמארי >

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    כמה עולה גישור גירושין?

    כעורך דין העוסק בדיני משפחה וירושה מזה שנים רבות אחת השאלות הנפוצות והנשאלות ביותר ע"י בני זוג המבקשים לסיים את קשר הנישואין היא "כמה עולה גישור גירושין?". אבהיר כבר עתה, כי משפחה היא...

    איך מתגרשים?

    החלטתם להתגרש? הבחירה איך יתנהל הליך הגירושין היא שלכם. תוכלו לגבש הסכם גירושין בהסכמה או לנהל את ההליך בערכאות המשפטיות. מהו ההבדל בין שתי הדרכים הללו ומהי הדרך הטובה ביותר להתגרש?    גירושין בהסכמה יהיו...

    קידום עורכי דין באינטרנט