תפריט סגור

עורך דין לדיני משפחה

עורך דין משפחה מהווה את הכתובת המקצועית לכל סוגיה משפטית בנוגע ליחסים זוגיים, קשרי נישואין, הוריים ואפוטרופסות, על כל החובות והזכויות הנובעים מכך. בשורות הבאות נפרט לגבי שירותי הייעוץ והייצוג שמעניק עורך הדין, התאמתו למקרים ספציפיים והדברים שחשוב לדעת אודות שירותיו.

Modern

חשיבות ייצוג ע"י עורך דין משפחה

משפחה היא אחד התאים האנושיים המורכבים והרגישים ביותר.

דווקא בשל קרבת הדם והעצמה הרגשית הטבעית המובנית ביסוד התא הזה, עלולים גם סדקים קטנים להתרחב לכלל שבר גדול.

אי-יישור הדורים עלול לגרום סכסוכים מרים אשר ניתן למנוע אותם באמצעות ייצוג נכון ומקצועי של עורך דין משפחה.

על פי רוב בשל מורכבות העניינים הנדונים במסגרת המשפחה נדרשת לא רק מומחיות ומקצועיות של עו"ד משפחה אלא גם שכל ישר, והבנת הרגישות הרבה הכרוכה בטיפול בהיבטים משפטיים בענייני משפחה.

עורך דין למשפחה נדרש להתערב בצמתים שונים בדרכי חייהן של משפחות.

התפקיד שנדרש עו"ד לענייני משפחה למלא מחייב לא רק ידע מקצועי נרחב אלא גם רגישות רבה שכן מדובר בדיני נפשות.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות - השאירו פרטים

עורך דין מומחה לענייני משפחה עשוי להיקרא לסייע למשפחות אשר רוצות או נדרשות לייצוג בבית משפט לענייני משפחה, אם כתובעות ואם כנתבעות.

עו"ד משפחה עשוי גם להיקרא לפתור סכסוכים בתוך משפחות באמצעות גישור משפחתי בין הצדדים ולרוב טוב הדבר מהתכתשויות מיותרות בביתי המשפט לענייני משפחה.

רבים יעידו, כי כל סכסוך שנפתר באמצעות הליך גישור ע"י עורך דין הותיר אחריו פחות פצעים, פחות משקעים, פחות צלקות והוצאות כספיות.

קיימים מגוון שירותים המוענקים במסגרת שירותיו המקצועיים של עורך דין לענייני משפחה.

באמצעות טופס ליצירת קשר תוכלו ליצור קשר ולקבל מידע מלא ומפורט אודות מכלול התחומים שבהם ניתן להסתייע בשירותים המקצועיים שמשרדינו מציע ללקוחותיו.

עורך דין לענייני משפחה הוא הכתובת המקצועית לכל סוגיה משפחתית

אמנם כל משפחה חווה מחלוקות שנוצרות ונפתרות מעת לעת, אך חלקן נתקלות בנסיבות יוצאות דופן, שאינן באות על סיומן לבד ודורשות התערבות מצד גורם חיצוני ואובייקטיבי. הדבר רלוונטי במיוחד לסכסוכים שיש להם משמעות והשלכות כלכליות, מה שיוצר קונפליקטים שנוטים לצאת משליטה ושדורשים פתרונות מורכבים. במקרים אלו, כל אחד מהצדדים לסכסוך יצטרך להגן על עצמו וזכויותיו, תוך קבלת ייצוג איכותי מאת עורך דין לענייני משפחה.

ככלל, מתן שירות משפטי בנוגע לקשרי זוגיות וניהול התא המשפחתי מבוצע באמצעות עורך דין משפחה. בין אם מדובר בעריכת הסכם ממון או הסכם בין ידועים בציבור, טיפול בהליך גירושין, סכסוך כספי בתוך התא המשפחתי או בנוגע לצוואות וירושות – עורך הדין מהווה את הכתובת להתייעצות, הכוונה וייצוג לאורך התהליך המלא.

גירושין

עורך דין למשפחה יכול לסייע לשני הצדדים בהליך הגירושין, תוך גיבוש הסכם גירושין בהסכמה ביניהם או סיוע בהליכי גישור. בחלק מהמקרים, עליו לשמש כמייצג לאחד הצדדים מול הערכאות המשפטיות, לרוב עקב מחלוקת בנוגע לזמני שהייה, מזונות וחלוקת רכוש. כשמנגנוני פעולה אופטימליים רבים עומדים לרשותו, כמו גם ניסיונו ובקיאותו המקצועיים בתחום, יוכל עורך הדין למצוא את דרך המלך להתרת קשרי המשפחה, תוך מיצוי יעיל ונכון של זכויות המיוצגים.

אלימות במשפחה

אחת הסוגיות המורכבות, הקשות והעגומות שבדיני משפחה מתייחסת לעבירות אלימות שבוצעו או ייתכן ובוצעו בתוך התא המשפחתי. במקרים אלה, עורך דין לענייני משפחה לרוב מתפקד כמייצג לאחד הצדדים. עליו לפעול בנקודה זו מול גורמים רבים וביניהם עובדים סוציאלים, שירותי רווחה ומערך השיטור, כאשר העיקרון המשפטי המנחה במקרי אלימות כלפי ילדים מתייחס בראש ובראשונה להבטחת טובתם האישית.

עריכת הסכמים משפחתיים

בדיני משפחה, ישנם מספר הסכמים שאותם רשאים לערוך בעלי קרבה זוגית או משפחתית ושמבטאים את רצונותיהם של כל אחד מהצדדים, באמצעות קביעת מנגנוני ההגנה ופתרונות לכל מצב נוכחי ועתידי. הסכם נפוץ שכזה יכול להיות הסכם ממון קדם נישואין, שניתן לערוך לפני שמתחילים בחיים המשותפים אך גם לאחר מכן ושמסדיר את כל התחומים בהם בני זוג עשויים לחוות מחלוקת עתידית, כמו רכוש, זמני שהייה של הילדים, קבלת/מתן גט ועוד.

עורך הדין משפחה יוכל להביע את רצונות הצדדים גם דרך הסכם ממון שנדרש בסיום עריכתו לאישור משפטי כחוק, לערוך ייפוי כוח מתמשך שנדרש לקבוע מי ינהל בעתיד את ענייניו של אדם שאיבד כשירותו המשפטית, ללוות הסכמי חיים משותפים או הורות משותפת ועוד.

אימוץ ואפוטרופסות

עורך הדין מלווה לא פעם גם תיקי אימוץ שונים ותביעות לגבי קבלת אפוטרופסות, על כל ההליכים שנוגעים להם. מדובר בעניין רגיש ומורכב הדורש בקיאות רבה מאוד בחוק ובפסיקה, תוך מציאת דרכי פעולה המתאימים למקרה מבלי לפגוע בזכויותיו של מי מהמעורבים בתהליך. במקרים שבהם עולה הצורך למנות אפוטרופוס, יוכל עורך הדין לבחון את הנסיבות לכך, להמליץ למשפחה כיצד מוטב לפעול ולעתור לבית המשפט לענייני משפחה על מנת להשלים את ההליך הבירוקרטי.

צוואות, ירושות וסכסוכי יורשים

צוואות וירושות הופכות פעמים רבות לסלע מחלוקת מהותי בתוך המשפחה, שמביא לסדרת קונפליקטים הנוגעים למימוש הצוואה או לדרכי חלוקת רכושם של נפטרים על פי חוקי הירושה. במסגרת הייצוג המשפטי, נדרש עורך הדין להליכי גישור, דיונים משפטיים ארוכים או הליכים בירוקרטיים שונים בהתאם לנסיבות העניין שלפניו, בדרך כלל תוך התייחסות מתאימה לדרכי פעולתם או התנהלותם של בני המשפחה עצמם.

 

עורך דין משפחה כברירת מחדל

אף שעבור משפחות רבות פנייה אל עורך דין למשפחה נתפסת כברירת מחדל, באופן פרדוכסאלי – דווקא ברירה זו עשויה להתברר כבחירה מועדפת ונכונה.

הכל יסכימו, כי במידה שהדבר אפשרי – עדיף להסדיר נושאים השנויים במחלוקת ללא מעורבות של עורך דין, אבל לא אחת בהיעדר מעורבות של עורך דין משפחה לא ניתן להסדירם כדבעי ואף היה צורך מלכתחילה להיעזר בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה.

אם אתם נדרשים לשירותי עורך דין למשפחה מקצועי ומיומן את מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ונחזור אליכם בהקדם עם תשובה לכל שאלה, מידע מפורט ורלוונטי בהקשר הבעיה הנתונה.

גם ואולי, בעיקר אם אתם חשים תקועים בדרך ללא מוצא, חסרי אונים ואובדי עצות – עורך דין למשפחה עשוי לסייע לכם להיחלץ מדרך זו ולהשיב לכם שליטה על חייכם, במידה שהיא הופקעה מכם במהלך סכסוך משפטי ממושך.

 

מדוע חשוב לפנות אל עורך דין משפחה?

כל מערך העמדות, התפיסות והדעות האישיות של אדם ביחס למחלוקות משפטיות לרבות נובע ממקום רגשי והתנהגותי, כך שלעתים מהווה הדבר פקטור לגרימת נזק רב על התועלת. ייעוץ משפטי מקצועי מול עורך דין לענייני משפחה ימנע פעולות שבראייה לטווח הארוך עשויות לפגוע באותו אדם ובאינטרסים שלו. מעורבות משפטית יעילה, משלבת בתוכה ניסיון והיכרות מעמיקים עם הוראות החוק, מה שיביא לייצוג טענות ודרישות ענייני יותר ולתוצאה מיטבית בסופו של דבר. בדרך זו ניתן יהיה להביא על פתרונם גם סכסוכים מורכבים וטעונים במיוחד ולצמצם את הנזק הכלכלי, הרגשי וכמובן המשפחתי לכלל המעורבים בנושא.

 

כיצד לבחור עו"ד משפחה?

  1. הנסיבות שמובילות לחיפוש אחר עורך דין לענייני משפחה אינן תמיד משמחות או נעימות. המיוצגים נדרשים למצוא גורם שניתן לשים בו את מבטחם, תוך שהם נדרשים לחלוק עמו מידע רגיש, אינטימי ומורכב. ולכן לא די בהערכת הרמה והמיומנות המקצועית של עורך הדין הנבחר וחשוב מאוד להתרשם גם מיחסי האנוש, התקשורת, הזמינות ומידת הסבלנות והרגישות שיגלה מולכם.
  2. בנוסף, עורך הדין יתבקש להבין מראש את המורכבות הרגשית שבה נמצאים לקוחותיו או עתידים להימצא בסיום התהליך ולכן עליו להמליץ על טיפול משפטי תומך, קשוב ומטיב, שימנע פגיעה בזכויותיכם ויבלום טלטלה רגשית שעלולה להיווצר מהמצב. בראייה מקצועית טובה וביחס אישי איכותי, יוכל עורך הדין לעזור לכם לצלוח כל הליך רלוונטי ולהגיע לתוצאות הנכונות והטובות ביותר עבורכם ולמענכם.

 

עורך דין לענייני משפחה ומגשר סכסוכי משפחה

לרוב סכסוכי משפחה נובעים בעקבות הליכי גירושין או פרידה או אופן חינוך הילדים, או מחלוקות ביחס לאופן חלוקת ירושה של אדם קרוב שנפטר או אופן טיפול באדם קרוב שאינו מסוגל לכך בעצמו.

על מנת לפתור סכסוכי גירושין רצוי וכדי לפנות לעורך דין גירושין כך הדבר גם בסכסוכי פרידה של בני זוג או מחלוקות ביחס לאופן חינוך ילדינו היקרים.

ואילו בסכסוכי ירושה רצוי וכדי לפנות לעורך דין ירושה אשר בקיא בדיני הירושה הקיימים.

הייחוד של עורך דין משפחה הוא שהוא בקיא בדיני הגירושין ובדיני הירושה ולמעשה מטפל בכל הנושאים הקשורים בתא המשפחתי.

כך לדוגמא במחלוקת בענייני אופן הטיפול בבן משפחה שאינו מסוגל לכך בעצמו אנו נפנה לעו"ד משפחה אשר יידאג להגיש בקשה למינוי אפוטרופוס לאותו אדם לחילופין יערוך ייפוי כח מתמשך לאותו אדם.

לאור האמור אנו למדים כי עו"ד משפחה נוגע ובקיא בשלל נושאים הקשורים בתא המשפחתי על היבטיו השונים והמגוונים.

  • עורך דין לענייני משפחה ייטפל עבורכם בהליכים בבית המשפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני ובערכאות נוספות בהתאם לצורך.    

לעורך דין אביחי דמארי, ניסיון רב והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

עורך דין למשפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות לעורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888 לקביעת פגישה מהירה בטל: 053-7551900

5/5
עו"ד אביחי דמארי
עו"ד לענייני משפחה ונוטריון

ניתן גם להשאיר פרטים בטופס ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!

זקוקים ייעוץ של עורך דין משפחה? אל תהססו (!)

צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקבלת ייעוץ דחוף אנא צרו קשר 053-7551900

ליטל ברגר
ליטל ברגר
13:19 20 Mar 22
קיבלנו שירות מעו"ד אביחי דמארי, שירות מצוין, אדיב, מהיר ואישי. לאחר שחיפשנו מס' עורכי דין הגענו אליו וקיבלנו שירות יוצא דופן שהבנו כבר מהשיחה הראשונה. ממליצה מאוד. תודה רבה אביחי!
Rakefet S
Rakefet S
14:57 02 Mar 22
עורך דין נעים, ברור, מקצועי,שהמטרה שלו לעזור ללקוחות כמה שיותר בגירושים, על .מנת שהם שיהיו כמה שיותר פשוטים וקליםהוא נתן אפילו מעבר לזמן המוקצה לפגישה, כדי לענות על כל השאלות עד שהבנתי עד הסוףכיף כזה שרות וככה נעים, במיוחד בנקודות האלה
Tamar Weisz
Tamar Weisz
16:29 25 Jan 22
ייעוץ אמין מקצועי ויסודי, עזר לי מאוד (כבר פעם שניה) תודה!
Adi Ankona
Adi Ankona
11:24 08 Jan 22
עו"ד מקצועי ואנושי, נתן ייעוץ איכותי וטיפל בתיק בצורה מרשימה עם תוצאה מעל למצופה.תודה לך עו"ד דמארי היקר
Bar Ilooz
Bar Ilooz
15:32 30 Dec 21
אין לי מה להגיד חוץ מדברים טוביםמקצועי ממש , יצירתי מבחינת שילוב פתרונות בתחום המשפט, הגוןפתר ופותר לי הרבה בעיותממליצה בחום ותדעו שאתם בידיים טובות איתו
לקריאת כל הביקורות
js_loader

כתיבת תגובה

Call Now Button