הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   עורך דין תכנון ובניה

   כידוע בשנים האחרונות חלה האצה בבניית דירות מגורים, משרדים ושטחי מסחר ברחבי הארץ. האצה גבוה עוד יותר קיימת בבניית דירות למגורים וזאת לאור משבר הדיור הקיים בשנים האחרונות. על אף ניסיונות הממשלה להוציא משקיעי נדל"ן משוק הקרקעות בישראל נראה כי עדין משקיעים רבים ומשפרי דיור ממשיכים לרכוש קרקעות וכפועל יוצא המחירים אף ממשיכים לעלות.

   דווקא בשל מצב דברים זה בכל חשיבה או רצון לרכוש נדל"ן להשקעה יש לבחון את ההשקעה באמצעות עורך דין לתכנון ובניה אשר יבדוק עבורכם מהן הזכויות על הקרקע והאם באמת יש אופק תכנוני לקרקע או הנכס הנדלנ"י אותו הנכם חפצים לרכוש או למכור.

   כמו כן, במצבים בהם יש בבעלותכם קרקע לבניה בה הנכם חפצים לבנות את ביתכם יש להוציא היתרי בניה כחוק ובהתאם לתב"ע (תוכנית בניין עיר) אשר חלה על הקרקע אשר בבעלותכם או עליה הנכם חפצים לבנות את ביתכם. לצורך הוצאת היתרי בניה יש לפנות בבקשה לקבלת היתר בניה לוועדה לתכנון ובניה ברשות המקומית שבשטחה מצויה הקרקע. מיותר לציין, כי פניה מעין זו צריכה להיעשות בצורה מקצועית ומיטבית על מנת לחסוך בזמן יקר, משאבים והוצאות כספיות רבות. בדיוק לשם כך יש לפנות לעורך דין תכנון ובניה אשר יגיש עבורכם את הבקשה להיתרים הנדרשים במינימום זמן, עלויות והתעסקות מצדכם.

   צוות משרדנו מלווה במשך שנים לקוחות רבים בהוצאת היתרי בניה ואישורים מול הגופים והרשויות אשר יאפשרו לכם לבנות את ביתכם לו כל כך ייחלתם. צוות משרדינו ינהל עבורכם את כל התהליך מהגשת הבקשה לוועדה לתכנון ובניה ועד להשגת ההיתר המיוחל.

   מה הערך המוסף של עורך דין תכנון ובניה?

   ניהול הליכי תכנון ובנייה רק עם עורך דין תכנון ובניה מקצועי

   מכיוון שוועדות התכנון והבנייה כל כך חשובות ואף חורצות גורלות ביחס לשוויין של הקרקעות, יש לדעת כיצד לנהל את המגעים איתן כדי להפיק את התוצאות המקסימליות ומיטביות עבורכם.

   בזה יכול לסייע רק עורך דין המתמחה בתכנון ובניה ואשר מכיר גם את הנפשות הפועלות וגם את הדרכים להניע תהליכים לטובתכם.

   לכל שאלה ו/או הבהרה ניתן לפנות לצוות משרדנו.

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    עורך דין מכירת דירה

    רכישה או מכירת דירה בקרב מרבית הציבור מהווה כעסקה הגדולה בחייהם. בכל עסקה של מכירה או רכישה של דירה או נכס מקרקעין אתם חייבים להיות מלווים ע"י עורך דין העוסק בתחום המקרקעין....

    סוגי צוואות

    חוק הירושה מונה מספר דרכים בהן יכולה להיערך צוואה: צוואה בכתב יד: הכוונה לצוואה הנכתבת כולה ע"י המצווה בכתב ידו. התנאים לקבילותה של הצוואה הינם רישום התאריך על גבי הצוואה, עריכת הצוואה ע"י המצווה...

    קידום עורכי דין באינטרנט