תפריט סגור

עורך דין תכנון ובניה

כידוע בשנים האחרונות חלה האצה בבניית דירות מגורים, משרדים ושטחי מסחר ברחבי הארץ. האצה גבוה עוד יותר קיימת בבניית דירות למגורים וזאת לאור משבר הדיור הקיים בשנים האחרונות. על אף ניסיונות הממשלה להוציא משקיעי נדל"ן משוק הקרקעות בישראל נראה כי עדין משקיעים רבים ומשפרי דיור ממשיכים לרכוש קרקעות וכפועל יוצא המחירים אף ממשיכים לעלות.

דווקא בשל מצב דברים זה בכל חשיבה או רצון לרכוש נדל"ן להשקעה יש לבחון את ההשקעה באמצעות עורך דין לתכנון ובניה אשר יבדוק עבורכם מהן הזכויות על הקרקע והאם באמת יש אופק תכנוני לקרקע או הנכס הנדלנ"י אותו הנכם חפצים לרכוש או למכור.

כמו כן, במצבים בהם יש בבעלותכם קרקע לבניה בה הנכם חפצים לבנות את ביתכם יש להוציא היתרי בניה כחוק ובהתאם לתב"ע (תוכנית בניין עיר) אשר חלה על הקרקע אשר בבעלותכם או עליה הנכם חפצים לבנות את ביתכם. לצורך הוצאת היתרי בניה יש לפנות בבקשה לקבלת היתר בניה לוועדה לתכנון ובניה ברשות המקומית שבשטחה מצויה הקרקע. מיותר לציין, כי פניה מעין זו צריכה להיעשות בצורה מקצועית ומיטבית על מנת לחסוך בזמן יקר, משאבים והוצאות כספיות רבות. בדיוק לשם כך יש לפנות לעורך דין תכנון ובניה אשר יגיש עבורכם את הבקשה להיתרים הנדרשים במינימום זמן, עלויות והתעסקות מצדכם.

צוות משרדנו מלווה במשך שנים לקוחות רבים בהוצאת היתרי בניה ואישורים מול הגופים והרשויות אשר יאפשרו לכם לבנות את ביתכם לו כל כך ייחלתם. צוות משרדינו ינהל עבורכם את כל התהליך מהגשת הבקשה לוועדה לתכנון ובניה ועד להשגת ההיתר המיוחל.

לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי - השאירו פרטים

מה הערך המוסף של עורך דין תכנון ובניה?

  • בדיקת מסמכים וחוקיות קרקעות ונכסים – כל נכס חייב להיות רשום כחוק ובעל כל האישורים הנדרשים מבחינת תכנון ובנייה. בין אם אתם קונים נכס או מוכרים אותו, הוא חייב לעמוד בכל הדרישות ולא לחרוג מהתקנות אחרת יקשה עליכם לסחור בו.
  • ייצוג בוועדות תכנון ובניה – עורך דין תכנון ובניה מכיר היטב את כל ועדות התכנון והבניה ולכן יוכל לייצג אתכם בהן בכל עניין. זה נכון לגבי נכסים שיש לכם כבר או כאלה שאתם מתכוונים לקנות ולשנות כדי להשקיע בהם ולהרוויח מהם את המקסימום. רק ייצוג משפטי מקצועי יבטיח לכם שתקבלו את כל הזכויות שלכם בוועדות.
  • ניהול ביורוקרטיה ומשפטים מול הוועדות – לעיתים אין ברירה אלא להיקלע למצב שבו תובעים או נתבעים על ידי רשויות ולכן יש לנהל את ההליכים האלה בתבונה ובצורה מקצועית ככל האפשר. רק עורך דין שבקיא בחוק על כל הדקויות והסעיפים שלו ובפסיקה המתעדכנת יוכל לייצג אתכם באופן מיטבי ומקצועי.
  • הגשת מסמכים ותכניות – מלבד אדריכלים, מהנדסים, ובעלי מקצוע נוספים יש צורך בעריכת מסמכים רבים שרק עורך דין לתכנון ובניה בקיא בהם ולכן השאירו עבודה זאת עבורם.

ניהול הליכי תכנון ובנייה רק עם עורך דין תכנון ובניה מקצועי

מכיוון שוועדות התכנון והבנייה כל כך חשובות ואף חורצות גורלות ביחס לשוויין של הקרקעות, יש לדעת כיצד לנהל את המגעים איתן כדי להפיק את התוצאות המקסימליות ומיטביות עבורכם.

בזה יכול לסייע רק עורך דין המתמחה בתכנון ובניה ואשר מכיר גם את הנפשות הפועלות וגם את הדרכים להניע תהליכים לטובתכם.

לכל שאלה ו/או הבהרה ניתן לפנות לצוות משרדנו.

כתיבת תגובה

Call Now Button