הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

שת"פ לעורכי דין בלבד

לציבור עורכי דין בלבד (!)

משרד עורכי הדין שטרית דמארי ושות’, פונה לקהל ציבור עורכי הדין בהצעה לשיתופי פעולה הדדיים.

כידוע, לעיתים קרובות, אנו – ציבור עורכי הדין מקבלים פניות בסוגיות משפטיות, תיקים ו/או צורך לטיפול משפטי – מקרובי משפחה, מכרים, לקוחות קיימים ולקוחות מזדמנים, אך איננו יכולים או איננו חפצים לקבל את הטיפול באותו לקוח ו/או מקרה משפטי וזאת ממגוון רחב של סיבות ביניהן היעדר ניסיון או עיסוק באותו תחום, עומס משרדי, ניגוד אינטרסים, היכרות עם בעלי הדין וכיוצ”ב.

בכל אותם מקרים מסוג זה, אנו מציעים להעביר את הסוגיה המשפטית ו/או הלקוח לטיפול משרדנו, תוך שיתוף פעולה מלא עם עורכי הדין המפנים, וכן תשלום בגין הפניית התיק לטיפול וייצוג משרדנו.

מיותר לציין, כי במצב דברים זה, אנו עורכי הדין – לא מאבדים הכנסה מאותו לקוח ו/או טיפול משפטי ובמקביל נמנעים מטיפול באופן ישיר במקרה ו/או הלקוח מסיבותינו, ככל שיהיו.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם בעלי מקצועות חופשיים רבים וממגוון תחומים, כך שהטיפול בלקוח ו/או במקרה המשפטי יהיה יעיל, מקצועי ומהיר.

לפניות ציבור חברינו ועמיתנו מקרב עורכי הדין בעניין זה – נשמח בעבור יצירת קשר עם משרדינו.

בברכת חברים ושיתוף פעולה פורה

שטרית דמארי ושות’ – משרד עורכי דין

הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםמאמרים נוספים

בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

מידע לגבי יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך מהו? יפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לאדם לתכנן את עתידו וחייו בשלב בו הוא בעל מסוגלות ויכולת לקבל החלטות ולבצע פעולות ביחס לענייניו האישיים, הרכושיים והרפואיים. במסגרת יפוי כח...

התרת נישואין מהי?

כידוע, בני זוג שנישאו עפ"י הדין האישי החל עליהם יכולים להתגרש זה מזו רק עפ"י הדין האישי החל עליהם לדוגמא – בני זוג יהודים אשר נישאו זה לזו כדת משה וישראל יכולים...

קידום עורכי דין באינטרנט