עורכי דין מקרקעין

בכל עסקת מקרקעין שכוללת קרקע או נכס נדל"ן כלשהו, יש כל כך הרבה חוקים ותקנות שחייבים לדעת כדי לא לצאת בשן ועין, כך שללא עורכי דין מקרקעין לא תוכלו להתקדם הלאה בביטחון.

עורך דין אביחי דמארי מציע לכם את השירותים המקצועיים והטובים בניהול עניינים משפטיים אלה כדי להבטיח לכם עסקה שבה לא תפסידו ולא תינזקו. ניהול עסקת נדל"ן מחייבת הכנת חוזים ובדיקת מצב משפטי וחוקי, ולכן פנו לייעוץ משפטי אמין כדי ללוות את העסקה שלכם עד לסיומה המוצלח.

במה מטפלים עורכי דין מקרקעין?

  • בדיקות מצב הנכס מבחינה ביורוקרטית וחוקית – כל נכס נרשם בישראל בטאבו וכל קרקע מנוהלת במרשם של מנהל מקרקעי ישראל. מבלי לקבל סימוכין על מצב הנכס והבעלות עליו אתם עלולים לעשות עסקה עם אנשים שאינם בעלי הנכס או שאינם מספרים לכם את כל האמת על מצבו. זה עלול להסתיים בהפסד כספי שניתן למנוע.
  • בדיקת מעמד הנכס והקרקע – אם הובטחו לכם זכויות כלשהן או הפשרה לבנייה של קרקע חקלאית, לדוגמה, יש לבדוק שזה אכן ודאי ואפשרי. באותה מידה יכולים גם להבטיח לכם נכס שמצבו טוב יותר מאשר הובטח לכם ומתברר כי הנכס משועבד או עומד בפני הריסה. רק עורכי דין מקרקעין יוכלו לקבל מידע מלא על כך.
  • עריכת החוזה וההסכם ביניכם – כאשר אתם נכנסים להתחייבות כל כך משמעותית החוזה וכל הסכם נוסף חייבים להיות מנוסחים משפטית בצורה הכי נכונה וחוקית שאפשר. חובה לדאוג לצד שלכם שלא יקופח וכדי למנוע כל עגמת נפש שתיווצר מכך שתפלו קרבן להונאה כלשהי.
  • טיפול בענייני התשלומים ביניכם – את העברות הכספים תמיד עדיף לעשות בצורה רשמית וחוקית ורק עורך דין כמו אביחי דמארי שמתמחה כבר שנים עסקאות כאלה יוכל להבטיח לכם שכל הכסף יגיע אליכם בלי עיכובים.

שמרו על זכויותיכם כבעלי נכסים

לפני שאתם עושים את העקה הגדולה בחייכם, בין אם מדובר בדירה למגורים או קרקע להשקעה, יש לבדוק את כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בכך, כדי לוודא שהנכס שלכם אכן יהיה שלכם ומבלי להפסיד את הכסף על כך.

עורכי דין מקרקעין ממשרד שטרית דמארי ושות'

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ