עורך דין גירושין

בשעות הקשות ביותר שלכם, כאשר המסגרת המגוננת והתא המשפחתי מתפרקים אתם זקוקים לא רק לניהול של ההליך המשפטי, אלא גם לאוזן קשבת ותומכת ועזרה שמטרתה קידום ההליך וגמר מיטבי של הסכסוך.

עו”ד אביחי דמארי, עורך דין גירושין, הוא האיש שיודע לעשות זאת עבורכם ביעילות, מקצועיות ובעיקר אנושיות. גירושין הם לעולם לא משהו שתרצו לעבור לבד, הן משום שהם כרוכים בעניינים רשמיים המחייבים בקיאות ומקצועיות והן משום שעליכם להימנע מביצוע שגיאות שיסבו לכם נזק.

מדוע יש לפנות לעורך דין גירושין?

מטבע הדברים אנשים רבים חוששים לפנות לאדם “זר” בעניינים משפחתיים רגישים ואמוציונאלים, גם כאשר מדובר באיש מקצוע. אך במצבים רבים אין ברירה. הבלבול הגדול שנובע כתוצאה מאי ידיעת הזכויות והחובות שלכם מחייב שירותיו של עורך דין גירושין, משום שעורך דין הבקיא בהליך הגירושין יבצע עבורכם את התהליכים הנדרשים במסגרת הליך הגירושין:

ביניהם:

  • מתן ייעוץ מקצועי אודות מצבכם המשפטי לרבות הסבר אודות זכויותיכם וחובותיכם כלפי בין הזוג והילדים.
  • עורך דין גירושין מקצועי ינסה תחילה למצוא מתווה לגמר הסכסוך ללא נקיטת הליכים משפטיים ובמקרה של הצלחה אף יערוך עבורכם הסכם גירושין.
  • עורך דין גירושין ייבדוק עבורכם את כל המסמכים שנחתמו בין בני הזוג וכן הסדרה של הסכמות אלו ויישומן.
  • ניסוח הסכם גירושין תוך שיתוף פעולה עם עורך הדין של הצד השני כדי להביא לסיום מהיר ומוצלח של הנישואין ללא סחבת.
  • עורך דין גירושין יטפל עבורכם בענייני משמורת הילדים, מזונותיהם, וזמני השהייה של הילדים אצל מי מההורים.
  • עורך דין גירושין יטפל עבורכם בענייני חלוקת רכוש, תשלומי מזונות לפי החוק ולפי הנסיבות והתנאים.
  • בכל מצב טובת הלקוח עומדת לנגד עיני עורך דין גירושין מנוסה ומקצועי שכל ייעודו הוא להוציא אתכם מהמחלוקת המשפטית בהקדם האפשרי תוך שמירה על מלוא האינטרסים והזכויות שלכם.
  • ככל וההליך הגיע לפתחם של ערכאות משפטיות לרבות בתי דין רבניים, עורך דין גירושין ילווה אתכם החל מפתיחת התיק ועד מתן פסק דין או פשרה או הסכם.
  • עורך דין גירושין מלווה אתכם בייעוץ צמוד והסברים על מצבכם בשקיפות מלאה.

חשיבות הליווי המשפטי בגירושין

גם אם אתם נחושים בדעתכם להבטיח שהליך הגירושין ביניכם יעבור חלק ומאופק ככל האפשר כדי לצלוח את המשבר ו”להחלים” ממנו, עדיין יש זכויות וחובות שאם לא תדעו אותן לא תקבלו את מה שמגיע לכם. זה אף פעם לא נעים לפרק תא משפחתי אך, כשעושים זאת רצוי ואף מומלץ להיות מלווה על ידי עורך דין גירושין מקצועי ומיומן תוך שמירה ככל שניתן על היחסים המשפחתיים.

זקוקים לעורך דין לענייני משפחה? אל תהססו (!)

צרו קשר עוד היום בטל 03-5185888 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למידע נוסף לחץ כאן!

למעלה

מעוניין בייעוץ מקצועי? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ