הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   צו קיום צוואה

   צו קיום צוואה מהו?

   צו קיום צוואה, הינו צו שניתן לבקש לאחר פטירת אדם אשר הותיר אחריו צוואה המפרטת, מה יעשה ברכושו ובעזבונו לאחר פטירתו.

   כלומר, לא די בכך שהמנוח הותיר אחריו צוואה כתובה אלא, על הנהנים/זוכים עפ"י הצוואה לפנות לעורך דין לענייני ירושה לצורך הגשת בקשה מתאימה לצו קיום צוואה, על מנת לקבל תוקף משפטי מחייב לצוואה.

   את הבקשה לצו קיום הצוואה ניתן להגיש הן הנהנים מהצוואה והן כל אדם החפץ בקיום הצוואה היינו, אין כל חובה, כי הבקשה לצו קיום הצוואה תוגש ע"י הנהנים/זוכים עפ"י הצוואה בלבד.

   יצוין, כי כוחו של צו קיום הצוואה הינו כלפי כולי עלמא ואף אינו מתיישן.

   מדוע נדרש עורך דין לענייני ירושה לצורך הוצאת צו קיום צוואה?

   מאליו מובן כי עורך דין לענייני ירושה מתמצא בדיני הירושה בישראל.

   חשוב לפנות לעורך דין לענייני ירושה היות והוא בעל היכולות והכישורים המקצועיים לערוך את הבקשה באופן נכון ומיטיבי תוך צירוף מלוא המסמכים הנדרשים לצורך הוצאת צו קיום צוואה.

   רבים מנסים להגיש בקשה לצו קיום צוואה לבדם אך נתקלים בקשיים לנוכח הוראות החוק הנוגעות לענייני ירושה וסרבול המערכת ולעיתים אף מסבכים עוד יותר את ההליך.

   עורך דין לענייני ירושה בקיא בתחום הירושה ועורך את הבקשה בצירוף כל המסמכים הנדרשים ובכך חוסך עלויות מיותרות, בזבוז זמן והוצאות כספיות גבוהות בשל הליכי סרק.

   עורך דין לענייני ירושה ייבחן ראשית את תוכן הצוואה ויבדוק האם קיימים בה פגמים שניתן לרפאם באמצעות הוראות חוק הירושה.

   ולכן, לא מומלץ לנסות ולחסוך ייצוג משפטי מקצועי בעניין זה אלא לפנות לעורך דין ירושה שייפעל עבורכם.    

   לעורך דין אביחי דמארי, ניסיון רב בהגשת בקשות לצווי קיום צוואה והצלחות מוכחות בניהול הליכים מורכבים בתחום דיני המשפחה וירושה.

   עורך דין משפחה וירושה אביחי דמארי מכיר היטב את הרגישות הנדרשת ובתשומת לב לפרטים הקטנים ומעניק שירות משפטי מיטבי ללקוחותיו.

   ככל ואתם נדרשים לטיפול עורך דין בענייני משפחה וירושה הנכם מוזמנים לפנות לעורך דין אביחי דמארי בתחומי המשפחה, ירושה, גירושין ומקרקעין בטל 03-5185888 ולמענה מהיר בטל: 053-7551900

   לקבלת ייעוץ אנא צרו קשר 053-7551900

   מעבר לדף בקשה לצו ירושה / צוואה >

   הטיפול המקצועי שלנו השקט והבטחון שלך

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם    מאמרים נוספים

    בעמוד זה, תוכלו לקרוא מגוון מאמרים ופסקי דין במגוון תחומים בהם עוסק צוות משרדינו.

    הנכם מוזמנים לקרוא, להתעדכן ולהתרשם.

    למען הסר כל ספק יובהר, כי אין להסתמך על מידע זה כתחליף לייעוץ משפטי וכל מצב משפטי הינו תלוי נסיבות ויש לקבל ייעוץ מקצועי וקונקרטי מעו”ד העוסק בתחום אשר ייבחן את המצב המשפטי כדבעי. יובהר, כי היה וגולש/ים ייבחר/ו לעשות שימוש במידע זה – לא תהא בשום אופן אחריות ו/או חבות מכל מין וסוג שהוא לאתר ו/או מי מבעליו.

    סוגי צוואות

    חוק הירושה מונה מספר דרכים בהן יכולה להיערך צוואה: צוואה בכתב יד: הכוונה לצוואה הנכתבת כולה ע"י המצווה בכתב ידו. התנאים לקבילותה של הצוואה הינם רישום התאריך על גבי הצוואה, עריכת הצוואה ע"י המצווה...

    קידום עורכי דין באינטרנט